Зупинись та не чіпай: шість причин не отримувати російський паспорт на ТОТ

Загарбники намагаються примусово паспортизувати громадян України на тимчасово окупованих територіях.

П’ять причин сказати «Ні!» паспорту рф на ТОТ:

  1. Окупаційний паспорт російської федерації – реальна підстава для примусової мобілізації до ворожого війська з перспективою стати «гарматним м’ясом» вже у перших ешелонах наступальних угруповань.
  2. Цей «документ» – шлях до депортації у депресивну російську глибинку: до Сибіру, Зауралля, на Далекий Схід.
  3. Це «документ», який умовно «діє» лише на ТОТ, але на території рф не дає жодних привілеїв, що мають громадяни росії.
  4. Паспорт російської федерації –«токсичний»: міжнародна спільнота його не визнає.
  5. Російський «паспорт» просяк кров’ю десятків тисяч наших захисників і мирних громадян. Чи не залишиться ця кров і на ваших руках, коли візьмете до рук цей «документ»? Якщо для вас зараз весь сенс у тому, щоб ми перемогли ворога, – то не отримуйте російський «паспорт», не допомагайте окупанту.
  6. Отримання паспорта рф – перший крок до колаборантства та пособництва ворогові, що може тягти за собою кримінальну відповідальність. Ніхто не сперечається, що в окупації непросто вижити без «паспорта» рф. Але краще зачекайте, не поспішайте отримувати цей «папірець». Усвідомте, що втрат від його отримання значно більше, ніж користі. Якщо у вас стоїть вибір між тим, або виїхати з тимчасово окупованої території, або залишитись і взяти паспорт, – краще виїжджати. Так ви допоможете ЗСУ скоріше визволити нашу землю. Це унеможливлює використання ворогом вас як живого щита. Якщо ви не можете виїхати – відтермінуйте отримання паспорта настільки, наскільки зможете.