Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 1999 р. № 653»

Міністерство юстиції України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», 21 лютого 2022 року оприлюднювало на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України у рубриці «Консультації з громадськістю» підрубрики «Обговорення нормативно-правових актів» – «Електронні консультації з громадськістю» – «Інформаційні повідомлення про проведення електронних консультацій із громадськістю» проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 1999 р. № 653» (далі – проєкт постанови).

У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Міністерство юстиції України приймає зауваження та пропозиції до проєкту постанови
до 07 березня 2022 року.

07 березня 2022 року оприлюднення проєкту постанови завершено. Зауваження та пропозиції до проєкту постанови до Міністерства юстиції України не надходили.