12-03-2020
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

12.03.2020
м. Київ
921/5

Про затвердження Переліку найменувань органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, навчальних закладів та медично-реабілітаційних центрів, що належать до сфери управління Державної кримінально-виконавчої служби України, у новій редакції

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня
2020 року № 20 «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції» та від 05 лютого 2020 року № 48 «Про перейменування деяких територіальних органів Міністерства юстиції»

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Перелік найменувань органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, навчальних закладів та медично-реабілітаційних центрів, що належать до сфери управління Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – Перелік) у новій редакції, що додається.
  1. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства юстиції України від 15 лютого 2017 року № 406/5 «Про затвердження Переліку найменувань органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів і навчальних закладів, що належать до сфери управління Державної кримінально-виконавчої служби України» та від 10 травня 2017 року № 1519/5 «Про затвердження Переліку найменувань органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України».
  1. Відділу по роботі з системою Державною кримінально-виконавчою службою України Міністерства юстиції України (Донських В.) організувати розміщення Переліку на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.
  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Горовця Є.

 

Міністр                                                                                      Денис МАЛЮСЬКА