20-03-2020
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

20.03.2020
м. Київ
1162/5

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 березня 2020 р. за № 295/34578

Відповідно до пункту 18 розділу І Закону України від 20 вересня 2019 року № 132-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» та пунктів 3, 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

 1. Підпункт 1 пункту 1 наказу Міністерства юстиції України від
  25 листопада 2016 року № 3359/5 «Про врегулювання відносин, пов’язаних з державною реєстрацією юридичних осіб та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, в межах декількох адміністративно-територіальних одиниць», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
  25 листопада 2016 року за № 1528/29658, викласти в такій редакції:

«1) державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, а також населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях, здійснюється незалежно від їх місцезнаходження/місця проживання в межах України;».

 1. Затвердити Зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України, що додаються.
 2. Установити, що до реалізації технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань заходів, передбачених цим наказом, надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з використанням порталу електронних сервісів Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань здійснюється за допомогою діючого програмного забезпечення такого порталу.
 3. Департаменту приватного права (Ференс О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
 4. Технічному адміністратору Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань вжити заходів, необхідних для реалізації цього наказу.
 5. Цей наказ набирає чинності через десять днів з дня, наступного за днем офіційного опублікування.
 6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Горовця Є.

 

Міністр                                                                                      Денис МАЛЮСЬКА

 

ЗМІНИ до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України

Єдиний алгоритм формування цифрового коду модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю