21-12-2020
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

21.12.2020
м. Київ
4402/5

Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 29 грудня 2018 року № 4186/5

Відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги» та у зв’язку із запровадженням формування електронних медичних висновків про народження в Реєстрі медичних висновків електронної системи охорони здоров’я,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Внести зміни до типової інформаційної картки адміністративної послуги з державної реєстрації народження, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 29 грудня 2018 року № 4186/5, виклавши її у новій редакції, що додається.
  2. Департаменту нотаріату та державної реєстрації (Кирилюк Д.) розмістити цей наказ на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.
  3. Міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції на основі типової інформаційної картки адміністративної послуги з державної реєстрації народження, затвердженої цим наказом, розробити і затвердити відповідну інформаційну картку та забезпечити її розміщення суб’єктом надання адміністративних послуг на його офіційному вебсайті та у місцях здійснення прийому суб’єктів звернень.
  4. Цей наказ набирає чинності з дня його підписання.
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань державної реєстрації Оніщук О.

 

 

Міністр                                                                                   Денис МАЛЮСЬКА

 

Нова редакція типової інформаційної картки адміністративної послуги з державної реєстрації народження, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 21.12.2020 № 4402/5