22-06-202211:47

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора – приватного нотаріуса Васильківського районного нотаріального округу Бобкова Олександра Вікторовича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 20.06.2022                             Київ                                   № 1307/7

Про проведення камеральної
перевірки державного реєстратора –
приватного нотаріуса Васильківського
районного нотаріального округу
Бобкова Олександра Вікторовича

 

Відповідно до статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (зі змінами), за результатом розгляду листа Білоцерківського районного управління Головного управління Національної поліції в Київській області від 28.01.2022 № 3259/109/110/2022 (вх. № 15687-11-22 від 31.01.2022)

 

НАКАЗУЮ:

1. Провести камеральну перевірку державного реєстратора – приватного нотаріуса Васильківського районного нотаріального округу Бобкова Олександра Вікторовича в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо реєстраційної дії № 1003539970034000085.

2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у складі:

Сорока Катерина Володимирівна – заступник начальника відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

Бароніна Галина Орестівна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

Нікітчук Тетяна Іванівна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу спеціальних перевірок, визначення професійної компетентності та організації підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Оксану Слободяніну.

 

Перший заступник Міністра                                                          Євгеній ГОРОВЕЦЬ