22-04-202117:34

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора виконавчого комітету Решетилівської міської ради Полтавської області Верховода Костянтина Вікторовича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 20.04.2021                              Київ                                   № 1231/7

 

Про проведення камеральної перевірки

державного реєстратора виконавчого комітету

Решетилівської міської ради Полтавської області

Верховода Костянтина Вікторовича

 

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (із змінами) (далі – Порядок), на підставі листа відділу поліції № 2 Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області від 31.03.2021 № 1511/115/104/10-2021 (вх. № 8501-26-21 від 05.04.2021)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести камеральну перевірку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно державного реєстратора виконавчого комітету Решетилівської міської ради Полтавської області Верховода Костянтина Вікторовича щодо реєстраційних дій за об’єктом нерухомого майна з реєстраційним номером 2080624253242.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно державного реєстратора виконавчого комітету Решетилівської міської ради Полтавської області Верховода Костянтина Вікторовича у такому складі:

Прохоренко Катерина Андріївна – заступник начальника відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Крилова Галина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Октисюк Іван Петрович – головний спеціаліст відділу контролю в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління контролю діяльності суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Богдана Дідура.

 

 

Заступник Міністра

з питань державної реєстрації                                                                       Ольга ОНІЩУК