21-07-202217:12

Наказ. Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора виконавчого комітету Терсянської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області Пелиха Віталія Віталійовича

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 20.07.2022                              Київ                                   № 1586/7

Про проведення камеральної перевірки

державного реєстратора виконавчого комітету

Терсянської сільської ради

Новомиколаївського району Запорізької області

Пелиха Віталія Віталійовича

 

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 (із змінами), на підставі звернення депутата Запорізької обласної ради Гурської Ніни Миколаївни від 22.12.2021 № 16, надісланого листом Запорізької обласної прокуратури від 10.01.2022 № 15/1-1752-21 (вх. № 6499-7-22 від 14.01.2022)

 

НАКАЗУЮ:

  1. Провести у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно камеральну перевірку державного реєстратора виконавчого комітету Терсянської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області Пелиха Віталія Віталійовича щодо реєстраційних дій за результатами розгляду заяви № 37330408.
  2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у такому складі:

Сорока Катерина Володимирівна – заступник начальника відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

Орлова Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

Калачова Світлана Юріївна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу спеціальних перевірок, визначення професійної компетентності та організації підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Оксану Слободяніну.

 

 

Перший заступник Міністра                                         Євгеній ГОРОВЕЦЬ