13-06-202210:48

Наказ. Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 18.02.2022 № 709/7

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 09.06.2022                             Київ                                   №  1168/7

 

Про внесення змін до

наказу Міністерства юстиції України від 18.02.2022 № 709/7

Відповідно до пунктів 3, 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 № 228 (зі змінами), у зв’язку з управлінською необхідністю

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до наказу Міністерства юстиції України від 18.02.2022 № 709/7 «Про проведення камеральної перевірки державного реєстратора Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області Луценка Євгенія Васильовича», виклавши пункти 2, 3 в такій редакції: «2. Утворити Комісію для проведення камеральної перевірки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у складі:

Сорока Катерина Володимирівна – заступник начальника відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації; Коверник Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації;

Октисюк Іван Петрович – головний спеціаліст відділу камеральних перевірок та моніторингу у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу спеціальних перевірок, визначення професійної компетентності та організації підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Оксану Слободяніну».

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу спеціальних перевірок, визначення професійної компетентності та організації підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Оксану Слободяніну.

 

Перший заступник Міністра                                              Євгеній ГОРОВЕЦЬ