Громадські обговорення проєкту Проміжного звіту України про виконання рекомендацій Універсального періодичного огляду

15 грудня 2020 року Мін’юст проводитиме громадські обговорення проєкту Проміжного звіту про стан виконання рекомендацій, отриманих за результатами проходження 3-го циклу Універсального періодичного огляду в Раді ООН з прав людини.

Громадські обговорення проходитимуть в режимі онлайн. Передбачається онлайн трансляція заходу в соціальній мережі Facebook.

Для участі в заході необхідною є попередня реєстрація шляхом надсилання на електронні адреси o.korchovyi@minjust.gov.ua, m.prytula@minjust.gov.ua контактної інформації учасника: ПІБ, назва організації, електронна адреса.

Веб-посилання для підключення до громадських обговорень буде надіслано на електронні адреси напередодні проведення заходу.

Реєстрація відкрита до 18:00 11.12.2020.

Проєкт Проміжного звіту про стан виконання рекомендацій, отриманих за результатами проходження 3-го циклу Універсального періодичного огляду в Раді ООН з прав людини.

Програма громадських обговорень.

Під час заходу планується синхронний переклад з української на англійську мову, який забезпечуватиметься Українською Гельсінською спілкою з прав людини та Програмою розвитку ООН в Україні.