24 листопада 2017 року о 09.00

Конкурс на посади експертів Директоратів

24 листопада в рамках проведення конкурсу на заміщення посад експертів Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності і Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції відбудеться другий етап конкурсу – розв’язання кандидатами на посади ситуативних завдань (письмово).

Участь у заході візьмуть заступники Міністра юстиції Гія Гецадзе, Сергій Петухов та Олена Сукманова, в.о. Державного секретаря Міністерства юстиції  Олена Косолапова та переможці конкурсу на посади генеральних директорів Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності і Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

Довідково:

На 16 посад експертів Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності і Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерством юстиції отримано 1155 пакетів документів від 352 кандидатів. Допущені до конкурсного відбору – 1081. У 74 випадках претендентам відмовлено через брак повного пакету передбачених порядком проведення конкурсу документів.

Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, вул. Кустанайська, 6

271-17-62, 271-17-60