До 23 травня 2021 року

Конкурс з відбору кандидатів до складу Комітету ООН проти катувань

Комітет ООН проти катувань створено відповідно до статті 17 Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання (Конвенція). https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_085#Text

Мандат Комітету ООН проти катувань: моніторинг виконання Конвенції її державами-сторонами.

Вимоги до кандидатів у експерти Комітету ООН проти катувань: Комітет складається з десяти експертів, що відзначаються високими моральними якостями й визнаною компетентністю в галузі прав людини та виступають у своїй особистій якості. Експерти обираються державами-сторонами, при цьому увага приділяється справедливому географічному розподілу й доцільності участі кількох осіб, що мають юридичний досвід.

 

Офіційними та робочими мовами Комітету ООН проти катувань є всі офіційні мови ООН.

Більш детальна інформація про вибори до складу договірних органів системи ООН: https://www.ohchr.org/EN/HRBodies/Pages/ElectionsofTreatyBodiesMembers.aspx

Заінтересовані особи, які бажають взяти участь у конкурсі з відбору кандидатів до складу Комітету ООН проти катувань, мають до 23 травня 2021 року надіслати до Міністерства юстиції України:

заповнену аплікаційну форму встановленого зразка (зразок завантажити);

згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Разом із заповненою аплікаційною формою кандидат також має подати англійською та українською мовами (у форматах WORD та PDF):

  • мотиваційний лист;
  • додаткову інформацію та документи стосовно знання офіційних мов ООН, освіти, досвіду роботи, професійного рівня, репутації, наукових досліджень у сфері компетенції Комітету ООН проти катувань;
  • копію паспорту громадянина України.

Документи мають бути надіслані в паперовому вигляді на поштову адресу вул. Архітектора Городецького, 13, м. Київ, 01001, та обов’язково в електронній формі на електронні адреси: s.rohozianska@minjust.gov.uao.korchovyi@minjust.gov.ua.

У разі ненадання вказаних документів, заявка особи не розглядатиметься.

Після проміжного розгляду аплікаційних форм кандидатів для визначення відповідності заявленим критеріям, кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Міністерство юстиції України повідомить кандидатів про дату, час і місце проведення співбесіди.

вул. Архітектора Городецького, 13, м. Київ, 01001