23 листопада 2022 року

Круглий стіл в онлайн форматі на тему «Критичний аналіз діючої методики проведення аналізу фінансово – господарського стану боржника, виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства»

23 листопада 2022 року Міністерством юстиції України буде проведено круглий стіл в онлайн форматі на тему «Критичний аналіз діючої методики проведення аналізу фінансово – господарського стану боржника, виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства», під головуванням заступниці Міністра з питань європейської інтеграції Валерії КОЛОМІЄЦЬ за участю представників Некомерційної професійної організації «Національна асоціація арбітражних керуючих України», її регіональних осередків, а також інших фахівців у сфері банкрутства.

Контактна особа з питань проведення заходу: головний спеціаліст відділу аналітичної роботи та розгляду звернень Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Мусієнко Ольга, тел. 486-94-31, моб. тел. 067-976-75-15.