16 червня о 9.00

Мін'юст підпише Меморандум щодо впровадження новітніх інформаційних технологій

Відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю в сфері впровадження новітніх інформаційних технологій, зокрема, блокчейн, як потужних механізмів запобігання корупції та сприяння прозорості державних інформаційних ресурсів. Меморандум буде підписано між Міністерством юстиції України, Міністерством аграрної політики, Державним агентством з питань електронного урядування України, Громадською організацією Transparency International Україна та Бітфурі Холдінг Б.В.

Співпраця спрямована на широке застосування блокчейну для формування та ведення пріоритетних державних електронних інформаційних ресурсів, зокрема, державних реєстрів,  електронного майданчика торгівлі арештованим майном СЕТАМ та Державного земельного кадастру. 

У підписанні Меморандуму візьмуть участь заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, виконавчий директор «Transparency International Ukraine» Ярослав Юрчишин та генеральний директор «Bitfury Hoilding B.V.» Валерій Вавілов.

Акредитація ЗМІ: до 18:00 15 червня

Бізнес-простір «Креативний Квартал», м. Київ, пл. Спортивна, 1А, БЦ Gulliver, 11 пов.