21 лютого 2022 року о 10:00

Презентація моніторингового звіту щодо впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів

Міністерство юстиції України за результатами проведеного у 2021 році моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів заплановано проведення презентації моніторингового звіту у сфері судоустрою, судочинства та кримінальної юстиції.

Трансляція заходу буде доступна на Facebook-сторінці Проєкту ЄС «ПРАВО-Justice» (за посиланням: https://www.facebook.com/Pravojusticeukraine/).

Час проведення заходу: 10:00-15:45.

Реєстрація: 09:30-10:00.

Учасники:

До участі у заходах запрошені народні депутати України, представники Верховного Суду, Офісу Генерального прокурора, судді, представники правоохоронних органів та органів прокуратури, адвокатської спільноти, наукових установ та громадських об’єднань, а також організацій міжнародної технічної допомоги у сфері юстиції.

Питання до обговорення: моніторинг впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сфері судоустрою, судочинства та кримінальної юстиції.

Місце проведення: Майдан Незалежності, 2, 2-ий поверх, м. Київ, коворкінг Spaces Maidan Plaza, у форматі офлайн із повним дотриманням санітарно-протиепідемічних норм.

Попередня акредитація для представників засобів масової інформації обов’язкова Акредитація: press@minjust.gov.ua

 

 

Програма