02 червня 2021 року об 11.00

Скорочення NPL та продаж першого пулу непрофільних активів Укрексімбанку на понад мільярд гривень

 Уперше в історії державного Укрексімбанку виставляється на продаж інвестиційна нерухомість, яка перебуває на балансі державного банку. Пул об’єктів загальною оціночною вартістю у понад мільярд гривень включає в себе офісні центри на Подолі, будинки на Печерську, земельну ділянку площею 14 га в с. Чайки та низку складських та комерційних приміщень в регіонах. Протягом багатьох років банк отримував звернення від потенційних покупців і зараз виставляє їх на продаж за ринковою ціною.

Для забезпечення максимально відкритого процесу вибору переможця та нового власника цих активів торги відбуватимуться через електронний аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України), який зарекомендував себе як ефективний інструмент з продажу балансового майна банків.

Пошук покупців та комплексне інформаційно-консультаційне супроводження учасників електронних торгів здійснюватиме ТОВ «Національна електронна біржа».

Під час пресконференції буде розглянуто проблематику управління непрофільними активами та подальші плани заходів з погашення проблемної заборгованості державного банку.

Учасники:

Олег Лазовський - директор департаменту реструктуризації та стягнення АТ «Укрексімбанк»;

Євгенія Божко - керуюча партнерка Національної електронної біржі;

Олександр Мамро - генеральний директор ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції.

Трансляція пресконференції буде доступна на каналі Youtube агентства «Інтерфакс-Україна», Фейсбук-сторінках Укрексімбанку та OpenMarket-СЕТАМ.

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у пресцентрі обмежена.

Попередня акредитація журналістів за тел: (097) 889-51-33

Додаткова інформація через електронну пошту: MFomenko@hq.eximb.com

 

 

Київ, вул. Рейтарська, 8/5а (пресцентр ІА «Інтерфакс-Україна»)