20 травня 2021 року о 14:00

Соціально-економічний форум «Оптимізація заради покращення умов для в’язнів та підвищення безпеки»

Керівництвом Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції заплановано проведення соціально-економічного форуму «Оптимізація заради покращення умов для в’язнів та підвищення безпеки».

Під час форуму будуть розглядатися наступні питання:

  1. Про інвестиційно-привабливі об’єкти державних установ Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції (надалі – ЗМУ МЮ), які припинили свою діяльність, та основні напрямки реформування (представляє заступник Міністра юстиції Олена Висоцька).
  2. Інформування представників бізнес – середовища про потенційні об’єкти для оренди, що розташовані на території  діючих державних установ та державних підприємств ДКВС України (інформує начальник ЗМУ МЮ полковник внутрішньої служби Віктор Кощинець).
  3. Інформування про асортимент продукції, що виготовляється державними підприємствами ДКВС України й майстернями державних установ ЗМУ МЮ та можливість співпраці з представниками бізнес-середовища щодо запровадження нових виробів, із залучення виробничого потенціалу установ (інформує начальник ЗМУ МЮ полковник внутрішньої служби Віктор Кощинець).

Опісля закінчення форуму, буде можливість відвідати оптимізовану установу №48 на території якої Олена Висоцька дасть відповіді на запитання щодо реформ пенітенціарної служби та продажу установ.

 

Запрошені на форум представники органів державної влади, місцевого самоврядування та бізнесу Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Рівненської областей.

 

Місце проведення: місто Львів, вулиця Хуторівка, 35 б, у конференц зал готелю “Патріарший”.

 

Акредитація ЗМІ: Лілія Левицька, 097 170 50 79