2017-06-08 10:00

У Києві відбудеться презентація та установче засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх

8 червня 2017 року, Київ – Міністерство юстиції України у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Фундацією DeJuRe проводить Установче засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Під час події відбудеться офіційна презентація Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх – міжінституційної платформи, створеної Кабінетом Міністрів України з метою системного обговорення та вирішення проблемних питань розвитку правосуддя щодо неповнолітніх, а також узгодження рішень для забезпечення формування доброзичливого до дитини сектору правосуддя, в якому діти перебувають під захистом, а їх права ефективно підтримуються.

План заходу:

  1. Офіційне відкриття за участю представників Уряду, Генеральної прокуратури, Національної поліції України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав дитини, представників міжнародних організацій.
  2. Презентація Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх її Головою – Першим заступником Міністра юстиції України.
  3. Проведення та оголошення результатів голосування щодо найкращих малюнків дітей, які перебувають на обліку у службі пробації.
  4. Проведення пленарних засідань за наступною тематикою:
  • Стратегія запобігання дитячої злочинності
  • Закон “Про ювенальну юстицію”: основні принципи та структура
  • Моніторинг забезпечення прав дітей, що перебувають в ув’язненні
  • Реабілітація засуджених неповнолітніх за допомогою пробації
  1. Презентація результатів роботи пленарних засідань. Визначення пріоритетів

діяльності Ради на перший рік.

Представники ЗМІ запрошуються на відкриття та презентацію Ради. Прес-брифінг із учасниками заходу відбудеться з 11:00-11:30.

Учасники заходу:

Павло Петренко – Міністр юстиції України

Джованна Барберіс – Головa Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Наталія Севостьянова - Перший заступник Міністра юстиції України, Голова Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя для неповнолітніх

Анастасія Дєєва, заступник Міністера внутрішніх справ України з питань євроінтеграції

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України

Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини

До участі у заході також запрошені вищі посадові особи Уряду, Генеральної прокуратури, Національної поліції, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, спеціалісти відповідних органів державної влади, представники міжнародних організацій, громадських об’єднань.

Довідка

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в усій своїй діяльності відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль до охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.  
Більше інформації про ЮНІСЕФ та роботу з дітьми: www.unicef.org/ukraine 
Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook.

Фундація DeJuReє громадською організацією, яка займається утвердженням верховенства права в Україні. З грудня 2016 року Фундація у партнерстві з Міністерством юстиції України та за підтримки ЮНІСЕФ здійснює реалізацію проекту «Створення міжвідомчої Координаційної ради з питань правосуддя для дітей (ICCJC)». Створення такої платформи передбачає діалог для формування комплексної державної політики з питань дитячого правосуддя. Фундація DeJuRe є ГО-членом Реанімаційного Пакету Реформ. Сайт: www.dejure.foundation, FB - www.facebook.com/dejurefoundation.

м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 30, готель «Hilton» (2-ий поверх, конференц-зала «Далас 1»).

(093) 525-01- 60 Василь Пехньо