2017-05-31 14:30

У Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ вул. Мазепи 13, конференц-зал, ауд.201) відбудеться виставка картин та скульптур засуджених підлітків «Крок назустріч» та панельна дискусія «Дитяча злочинність: виклики ХХІ століття»

 у Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ вул. Мазепи 13, конференц-зал, ауд.201) відбудеться виставка картин та скульптур засуджених підлітків «Крок назустріч» та панельна дискусія «Дитяча злочинність: виклики ХХІ століття», приурочені до Міжнародного дня захисту дітей. 

Захід відбудеться за участі Міністра юстиції України – Павла Петренка, заступника Міністра юстиції України – Дениса Чернишова, заступника Міністра освіти і науки України – Павла Хобзея, першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві – Андрія Равлюка, директора Київського палацу дітей та юнацтва – Оксани Добровольської

Міністр юстиції України особисто вручить сім’ям талановитих дітей цінні подарунки, а діти, які незабаром вийдуть з колоній отримають сертифікати з безкоштовного вивчення англійської мови.

В ході урочистого відкриття виставки керівники Кременчуцької, Прилуцької, Курязької, Ковельської, Дубенської та Мелітопольської виховних колоній біля експозицій розповідатимуть про витвори своїх вихованців.

В рамках заходу буде обговорено актуальні проблеми запобігання злочинності серед неповнолітніх та інтеграція дітей, що мають проблеми із законом, у суспільство.

 

 

 

м. Київ вул. Мазепи 13, конференц-зал, ауд.201

0938333747 Іван