28 - 29 листопада 2022 року

Зустріч міністрів юстиції країн-членів «Групи семи» у Берліні

Федеральний міністр юстиції Німеччини Марко Бушман запросив своїх колег із країн-членів «Групи семи» на зустріч у Берліні 28 і 29 листопада. Це буде перша зустріч міністрів юстиції у такому форматі.

У центрі уваги зустрічі будуть питання щодо основних злочинів міжнародного кримінального права вчинених в Україні. Метою обговорення є подальше вдосконалення координації розслідувань цих злочинів.

У зустрічі візьмуть участь єврокомісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс, Міністр юстиції України Денис Малюська, генеральний прокурор України Андрій Костін і прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан.

Конференція відбудеться вранці 29 листопада в конференц-залі «Weltsaal» Федерального міністерства закордонних справ за адресою Werderscher Markt 1, 10117, м. Берлін.

 

Програма для ЗМІ

Уранці 29 листопада 2022 року буде декілька заяв і можливостей для фото та відео. Прес-конференція, згідно з розкладом, має відбутися близько опівдня. Детальніша інформація щодо програми буде представлена найближчим часом.

Останні новини про конференцію ви можете знайти на нашому сайті за посиланням: www.bmj.de/g7.

Найважливіші події зустрічі «Групи семи» записуватимуть телерадіомовні компанії ARD і RTL, які нададуть відео- та аудіозапис. Будь ласка, надсилайте будь-які запити щодо відео- та аудіозаписів до ARD (державний телерадіомовник) / RTL (приватний телерадіомовник); тел. 030 / 22881710; електронна адреса: werner.melzer@ard-hauptstadtstudio.de.

Усі відкриті для ЗМІ заходи супроводжуватиме офіційний фотограф. Фотографії можна буде завантажити безкоштовно.

Щиро запрошуємо на вищезгадані заходи. Під час конференції 29 листопада 2022 року робочі місця будуть доступні для вас за адресою місця проведення конференції у Федеральному МЗС Німеччини.

Якщо ви бажаєте відвідати прес-заходи, будь ласка, зареєструйтеся написавши на цю електронну адресу: presse@bmj.bund.de, не пізніше 25 листопада 2022 року для отримання акредитації. Вкажіть, будь ласка, ваше прізвище, ім’я, інформаційне агентство, дату народження та електронну адресу.

Акредитація є обов'язковою. Постійна акредитація прес-служби федерального уряду Німеччини не застосовується до цієї події.

Ви отримаєте більш детальну інформацію про процедуру акредитації та отримання доступу до Федерального МЗС Німеччини після реєстрації.

 

Preliminary Information for Media