19-10-201717:53

До уваги!

Міністерство юстиції України разом з Левітт Інститутом міжнародного розвитку з радістю оголошує про започаткування співпраці та відкриття      курсу лекцій «Критичне мислення та адвокатура, як фундамент вільного суспільства», з метою виховання правової культури, правової свідомості та реалізації місії зі сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності.

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» розроблений для студентів-правників. Заняття проводять викладачі зі Сполучених Штатів Америки на англійській мові  (за необхідністю з перекладачем).

Курс складається з двосеместрового навчання, по закінченню якого будуть проходити національні змагання “moot court”, за результатами якого найкращі студенти матимуть можливість поїхати на тритижневе безоплатне стажування до США або Канади. До участі запрошуються студенти - правники та юристи. Заняття розпочались  з 13 жовтня 2017 року та будуть проводитися кожну п’ятницю о 15.30 у конференц-залі за адресою (пров. Рильський 8а, 3 поверх).