14-08-201712:00

Графік роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги з питань земельного законодавства

ГРАФІК

роботи мобільних точок доступу

до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах за період з 16 листопада 2017 року по 30 листопада 2017 року

Дата виїзду

Назва населеного пункту, район, місце організації мобільної точки доступу

Персональний склад групи

1. Вінницька область

16.11.2017

Шаргородський район

Слободо-Шаргородська сільська рада ( с. Слобода-Шаргородська, с. Грелівка, с. Будне)

Начальник Шаргородського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Магдалюк Л. В.,

начальник Шаргородського бюро правової допомоги Дубчак А.А.

17.11.2017

Піщанський район

Студенянська об’єднана територіальна громада ( с. Студенна, с. Гонорівка,  с. Брохвичі, с. Червона Поляна, с. Палійове, с. Чабанове, с. Козацьке, с. Затишне, с. П’ятихатка)

Начальник Піщанського  районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Столярик І. М.,

начальник Піщанського бюро правової допомоги Шубенко Т.П.

17.11.2017

 

Хмільницький район

Жданівська сільська рада ( с. Жданівка, с. Ольгине, с. Дібрівка, с. Семки, с. Качанівка)

В. о. начальника Хмільницького  районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Бичок В. А., начальник Хмільницького бюро правової допомоги Мариніч Г.В.

20.11.2017

Барський район

Войнашівська сільська рада

(с. Войнашівка, с. Мирне, с-ще Бар, с. Заможне,

с. Міжлісся,  с. Каноніцьке, с. Пляцина,

с. Затоки)

Начальник Барського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Хитрук  А. О., начальник Барського бюро правової допомоги

Орищук С.Ю.

20.11.2017

Немирівський район

Великобушинська сільська рада ( с. Гиринки, с. Березівка, с. Велика Бушинка)

Начальник Немирівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Бугакова Ю. О.,

заступник начальника Немирівського бюро правової допомоги Петін Р.В.

20.11.2017

Тульчинський район

Заозерненська територіальна громада  ( с. Заозерне, с. Василівка)

Начальник Тульчинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції

Мишковська Л. М.,

начальник Тульчинського бюро правової допомоги Швець Р.В.

21.11.2017

Жмеринський район

Леляцька сільська рада ( с. Леляки, с. Мала Жмеринка, с. Подільське)

Провідний спеціаліст Жмеринського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Савчук Н. Л.,

начальник Жмеринського бюро правової допомоги Цимбал В.С.

21.11.2017

Козятинський район

Глуховецька селищна рада ( с-ще Глухівці, с. Непедівка, с. Гурівці)

Начальник Козятинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Крейдіна І. В.,

начальник відділу правової інформації та консультацій Козятинського місцевого центру з надання БВПД Мамчур В.В.

22.11.2017

Немирівський район

Райгородська сільська рада ( с. Нища Кропивна, с. Райгород, с. Коржівка,    с. Городниця, с. Нові Обиходи, с. Семенки, с. Мар’янівка)

Начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Круголь Ю.В.,

начальник Немирівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Бугакова Ю. О.,

директор Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Лукіянова М.Д.,

заступник начальника Немирівського бюро правової допомоги Петін Р.В.

22.11.2017

Липовецький район

Россошанська сільська рада

Начальник Липовецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Мельник Л. А.,

начальник Липовецького бюро правової допомоги  Комісаренко О.А.

22.11.2017

Томашпільский район

Гнатківська сільська рада ( с. Гнатків, с. Русава-Радянка)

Перший заступник начальника  Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Вінницька Т.О.,

начальник Томашпільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Сташко Л. І.,

директор Томашпільського місцевого центру з надання БВПД Нечипорук Т.В.

22.11.2017

Тростянецький район

Будянська сільська рада (с. Буди , с. Дубина)

Начальник Тростянецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Чернієнко І. Ф.,

начальник Тростянецького бюро правової допомоги  Ткач О.А.

23.11.2017

Бершадський район

Бирлівська сільська рада ( с. Бирлівка)

Начальник Бершадського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Кравчук Л. Я.,

заступник начальник Бершадського бюро правової допомоги Довбуш І.А.

23.11.2017

Вінницький район

Стрижавська селищна рада ( смт. Стрижавка,

с-ще Славне)

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Коваль В.В.,

начальник Вінницького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Бей Д. М.,

начальник Вінницькогог бюро правової допомоги Педина О.А.

23.11.2017

Мурованокуриловецький район

Рівненська сільська рада ( с. Нишівці, с. Рівне)

Начальник Мурованокуриловецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Мізірійчук С. В.,

начальник Мурованокуриловецького бюро правової допомоги Белан Н.Ю.

23.11.2017

Іллінецький район

Паріївська сільська рада ( с. Паріївка, с. Райки)

Начальник Іллінецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Бондар С. І.,

директор Гайсинського місцевого центру з надання БВПД Лісова І.В.

23.11.2017

Калинівський  район

Корделівська сільська рада ( с. Корделівка,

с. Загребельня)

Начальник Калинівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Гавронська Л. П.,

начальник Калинівського бюро правової допомоги Патинська Г.М.

23.11.2017

Крижопільський район

Голубецька сільська рада ( с. Голубече, с. Княжа Криниця, с. Сонячне, с. Красне)

Начальник Крижопільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Надкернична О.В.,

начальник Крижопільського бюро правової допомоги Созінова Т.В.

23.11.2017

Погребищенський район

Ширмівська сільська рада ( с. Ширмівка,

 с. Соснівка, с. Свитинці)

Начальник Погребищенського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Лучук Л. Й.,

начальник Погребищенського бюро правової допомоги Насінник П.А.

23.11.2017

Теплицький район

Соболівська сільська рада ( с. Соболівка,

с. Антонівка)

Начальник Теплицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Базалук В. М.,

заступник начальника Теплицького бюро правової допомоги Костик В.Г.

23.11.2017

Тиврівський район

Довгополівська сільська рада ( с. Довгополівка,

с. Кліщі)

Начальник Тиврівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Мамчур М. О.,

начальник Тиврівського бюро правової допомоги Мачай Я.Л.

23.11.2017

Чернівецький район

Мазурівська сільська рада ( с. Мазурівка)

Начальник Чернівецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Гендзьора М. М.,

начальник Чернівецького бюро правової допомоги  Бабій В.В.

23.11.2017

Ямпільський район

Порогівська сільська рада ( с. Пороги, с. Добрянка, с. Франківка)

Начальник Ямпільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Денисова Ю. Ю.,

начальник Ямпільського бюро правової допомоги  Титаренко В.В.

24.11.2017

Гайсинський район

Чечелівська сільська рада ( с. Чечелівка, с. Рахнівка, с. Тарасівка)

В. о. начальника Гайсинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Головатюк А. М.,

директор Гайсинського місцевого центру з надання БВПД Лісова І.В.

24.11.2017

Оратівський район

Новоживотівська сільська рада ( с. Новоживотів )

Начальник Оратівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Гусак  І. І.,

начальник Оратівського бюро правової допомоги  Колісник Т.М.

25.11.2017

Немирівський район

Мельниківська сільська рада ( с. Мельниківці,

с. Червоне, с. Ометинці)

Начальник Немирівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Бугакова Ю. О.,

заступник начальника Немирівського бюро правової допомоги Петін Р.В.

27.11.2017

Літинський район

Малинівська сільська рада ( с. Вишенька, с. Петрик, с. Малинівка, с. Балин)

Начальник Літинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  Калініченко В. А.,

заступник начальника Літинського бюро правової допомоги  Матвійчук С.І.

29.11.2017

Могилів-Подільський район

Яришівська сільська рада ( с. Лядова, с. Яришів)

Начальник Могилів-Подільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Пасєка Ю. О.,

начальник  Могилів-Подільського бюро правової допомоги Ласкус П.В.

2. Волинська область

21.11.2017

Ківерцівський район:

Тростянецька сільська рада, с. Тростянець, ТОВ “Мрія Старосілля”, ФГ “Поляна М”

Семенюк О.Б. - заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної  реєстрації - начальник Управління державної реєстрації  ГТУЮ у Волинській області

Місюк М.М. - головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Волинській області

Ольшевська В.П. - начальник відділу “Ківерцівське бюро правової допомоги”

Кудрицька О.Я. - директор Луцького місцевого центру з надання БВПД

24.11.2017

Луцький район:

Торчинська селищна рада, смт. Торчин,

ТзОВ «Агідель»

Локачинський район:

Затурцівська сільська рада, с. Затурці, СНВК “Правда”

Андрійчук Ж.М. - завідувач сектору взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Волинській області

Харчик Ю.М. - головний спеціаліст сектору взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Волинській області

Носкова Л.І. - начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги

Кудрицька О.Я. - директор Луцького місцевого центру з надання БВПД

28.11.2017

Луцький район:

Боратинська сільська рада, с. Боратин, ТзОВ “Агротехсервіс-А” Промінська сільська рада, с.Коршовець, СГПП “Вікторія”

Мазур А.О. - заступник начальника управління державної реєстрації - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань УДР ГТУЮ у Волинській області

Андрійчук Ж.М. - завідувач сектору взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Волинській області

Прус С.Б. - головний спеціаліст відділу  правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги

Кудрицька О.Я. - директор Луцького місцевого центру з надання БВПД

3. Дніпропетровська область

20.11.2017

(понеділок)

Криворізьке бюро правової допомоги

Криворізький район,

м. Кривий Ріг,

вул. Станіслава Конткевича, 37

 

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Чернишова Л.С.

Начальник відділу бюро Волкобой І.С.

 

Новоолександрівське бюро правової допомоги

Дніпровський район,

пл. Шевченко, буд. 7, кім. 110/2

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Чурашева О.О.

Начальник відділу бюро Вашилко О.П.

21.11.2017

(вівторок)

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Павлоградський район,

м. Павлоград,

вул. Полтавська, 129

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Волок В.О.

Директор Центру Косоног О.В.

 

22.11.2017

(середа)

Кам’янський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Кам’янське,

 вул. Москворецька, 14

 

Провідний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Шматок П.Т.

Директор Центру Лисак С.О.

Криничанське бюро правової допомоги

Кринанський район,

смт. Кринички,

вул. Виконкомівська, 17

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Липка О.В.

Начальник відділу бюро Федориненко Н.В.

23.11.2017

(четвер)

Нікопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Нікополь,

вул. Івана Богуна, 9

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Плат О.О.; Директор Центру Федоров В.В.

24.11.2017

(п’ятниця)

Солонянське бюро правової допомоги

Солонянський район,

смт. Солоне,

вул. Гагаріна, 12А

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Фалько Ю.С.

Начальник відділу бюро Усенко І.А.

27.11.2017

(понеділок)

Новомосковське бюро правової допомоги

Новомосковський район,

м. Новомосковськ,

вул. Гетьманська, 12

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Радченко В.В.

Начальник відділу бюро Білокінь Т.Ф.

28.11.2017

(вівторок)

Верхньодніпровське бюро правової допомоги

м. Верхньодніпровськ,

пл. О. Поля, 3

 

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Кошовий В.Г.

Начальник відділу бюро Хижняк Ю.О.

 

29.11.2017

(середа)

Першотравенське бюро правової допомоги

м. Першотравенськ,

вул. Кобзаря 15-а

 

 

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Сендецька О.Г.

Начальник відділу бюро Голубко О.В.

Слобожанське бюро правової допомоги

смт. Слобожанське,

вул. В. Сухомлинського, 42

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Тарасова Л.В.

Начальник відділу бюро Колесников В.М.

30.11.2017

(четвер)

Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Криворізький район,

м. Кривий Ріг,

вул. Качалова, 2

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Спіріна М.В.

Директор Центру Юрчук О.М.

 

4. Донецька область

16.11.2017

12.00-13.00

Новогродівська міська рада

(м. Новогродівка)

Павлова О. В.

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області;

Янковська К.О.

головний спеціаліст відділу “Селидівське бюро правової допомоги” Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

23.11.2017

12.00-13.00

 

Новотроїцька селищна рада

(Волноваський район, смт. Новотроїцьке)

 

Павлова О. В.

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області;

Сеніч О.В.

заступник начальника відділу “Волноваське бюро правової допомоги” Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

30.11.2017

11.00-12.00

Новоселидівська сільська рада

(Мар’їнський район, с. Новоселидове)

 

Павлова О. В.

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області;

Наливайко А.С.

головний спеціаліст відділу “Курахівське бюро правової допомоги” Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

5. Житомирська область

21.11.2017

с. Старий Майдан,

Пулинський район,

приміщення Старомайданської сільської ради

Вознюк Є. Ю. – начальник Пулинського РВ ДВС; Невмержицький О. В. – заступник начальника відділу Пулинське БПД

Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД

21.11.2017

с. Селець,

Народицький район,

приміщення Селецької сільської ради

Холявицька Н. О. – начальник Народицького РВ ДВС; Завадська І. Ю. – начальник відділу Народицьке БПД

Коростенського МЦ з надання БВПД

21.11.2017

с. Попільня,

Попільнянський район,

приміщення Попільнянської сільської ради

Мазур О. М. – начальник Попільнянського РВ ДВС; Харчук Ю. О. – начальник відділу Попільнянське БПД

Бердичівського МЦ з надання БВПД

22.11.2017

с. Романівка,

Романівського району,

приміщення Романівської сільської ради

Харчук Н. Г. – начальник Романівського РВ ДВС;

Крижанівська С. І. – начальник відділу Романівське БПД Бердичівського МЦ з надання БВПД

22.11.2017

с. Бежів,

Черняхівський район,

приміщення Бежівська сільська рада

Грабар О. В. –

начальник ГТУЮ у Житомирській області;

Гербеда О. Й. – директор РЦ з надання БВПД;

Мірошник І. М. – начальник Черняхівського РВ ДВС; Павлова Д. Д. – начальник відділу Черняхівське БПД

Житомирського МЦ з надання БВПД

23.11.2017

с. Підлуби,

Ємільчинський район,

приміщення Підлубинської сільської ради

Феклістова М. М. – начальник Ємільчинського РВ ДВС;

Садурська А. С. – начальник відділу Ємільчинське БПД

Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД

23.11.2017

с. Дворище,

Хорошівський район

приміщення Хорошівської селищної ради

Левковська О. А. – начальник Хорошівського РВ ДВС; Шапіренко Л. А. – начальник відділу Хорошівське БПД

Коростенського МЦ з надання БВПД

23.11.2017

с. Зеремля,

Баранівський район,

приміщення Зеремлянської сільської ради

Савчук С. М. – в. о. начальник Баранівського РВ ДВС;

Виноградець А. К. – головний спеціаліст відділу Баранівське БПД Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД

23.11.2017

с. Немиренці,

Ружинського району, приміщення Немиренецької сільська рада

Більський О. Л. – начальник Ружинського РВ ДВС; Сидоренко Л. М. – начальник відділу Ружинське БПД

Бердичівського МЦ з надання БВПД

23.11.2017

с. Йосипівка,

Брусилівський район, приміщення Йосипівської сільської ради

Кравчук О. Є. – начальник Брусилівського РВ ДВС; Ободзінський Ю. А. – начальник відділу Брусилівське БПД Житомирського МЦ з надання БВПД

24.11.2017

с. Минійки,

Коростишівський район, приміщення Минійківської сільської ради

Желєзна Т. С. – начальник Коростишівського РВ ДВС; Кропивницька Н. Д. – заступник начальника відділу Коростишівське БПД Житомирського МЦ з надання БВПД

27.11.2017

с. Стрижівка,

Любарського району,

приміщення Стрижівської сільської ради

Бенедюк Т. М. – начальник Любарського РВ ДВС;

Зубко О. К. – начальник відділу Любарське БПД Бердичівського МЦ з надання БВПД

28.11.2017

с. Романівка,

Новоград-Волинський район,

приміщення Брониківської сільської ради

Шлапак О. І. – начальник Новоград-Волинського МРВ ДВС;

Колесник І. М. – головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД

28.11.2017 р.

с. Сингаї,

Коростенський район, приміщення Сингаївської

сільської ради

Солоний І. І. – начальник Коростенського МРВ ДВС; Орлюк С. А. – директор Коростенського МЦ з надання БВПД;

Сергієнко О. В. – інтегратор Коростенського МЦ з надання БВПД

28.11.2017р.

с. Піщаниця,

Овруцький район,

приміщення Піщаницької сільської ради

Саранчук Н. А. – начальник Овруцького РВ ДВС; Могилевець О. І. – начальник відділу Овруцьке БПД Коростенського МЦ з надання БВПД

29.11.2017р.

с. Елівка,

Малинський район,

приміщення Горинської сільської ради

Мельник В. О. – начальник Малинського РВ ДВС; Алєксєєв О. В. – начальник відділу Малинське БПД Коростенського МЦ з надання БВПД

30.11.2017

с. Глибочиця,

Житомирський район,

приміщення Глибочицька сільська рада

Грабар О. В. –

начальник ГТУЮ у Житомирській області;

Гербеда О. Й. – директор РЦ з надання БВПД;

Коваль О. С. – в. о. директора Житомирського МЦ з надання БВПД;

Вельган Я. С. – начальник відділу представництва Житомирського МЦ з надання БВПД

30.11.2017

с. Кочерів,

Радомишльський район, приміщення Кочерівська сільська рада

Оснач Д. В. – начальник Радомишльського РВ ДВС;

Ровненко С. М. – головний спеціаліст відділу Радомишльське БПД Житомирського МЦ з надання БВПД

6. Закарпатська область

16.11.2017

смт. Міжгіря, Міжгірський р-н, Міжгірське бюро правової допомоги

Начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Натуркач Р.П., директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Попадинець В.Ю.

21.11.2017

м. Чоп, Чопська міська рада

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області – начальник Управління державної реєстрації Готра М.В.

23.11.2017

м. Берегово, Берегівський р-н, Берегівська міська рада

Начальник відділу з питань нотаріату Савчук Ю.М.

24.11.2017

м. Іршава, Іршавський р-н, Іршавська міська рада

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області – начальник Управління державної реєстрації Алмаші І.М.

29.11.2017

м. Мукачево, Мукачівська міська рада

Начальник відділу з питань нотаріату Савчук Ю.М.

7. Запорізька область

24.11.2017

Назва населеного пункту: вул.Центральна, 92, смт.Розівка, Запорізька область

Місце організації мобільної точки доступу: комунальний заклад «Розівська центральна районна бібліотека» Розівської районної ради Запорізької області

Корбут А.С., начальник відділу «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Васильцов С.А., начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області;

Долгополов О.С., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області;

Нікітенко C.B., заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації;

Стефанцов В.І., спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

29.11.2017

Назва населеного пункту: вул. Івана Алексєєва, 5, м. Мелітополь, Запорізька обл.

Місце організації мобільної точки доступу: Мелітопольська районна рада

Булгаков О.А., директор Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Єлісєєва І.В., начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Васильцов С.А., начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області;

Долгополов О.С., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області;

Нікітенко C.B., заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації;

Москалець А.А., головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

8. Івано-Франківська область

23.11.2017

с. Вовчинець,

Івано-Франківської

міської ради,

приміщення сільської ради

- Шумська К.І. - начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області;

- Коляджин М.І. – начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД

24.11.2017

вул. Грушевського,43, 

с. Жураки,

Богородчанський район

приміщення сільської ради

- Рожковецька Н.Д. - перший заступник начальника Головного територіальногоуправлінняюстиції в Івано-Франківськійобласті;

- Стасів В.О. – начальник відділу «Богородчанське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД

27.11.2017

вул.Шевченка, буд. 26,

с. Струпків,

Коломийський район,

приміщення сільської ради

- Гайда А.І. - начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області;

- Смерек В.М. – начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання БВПД

28.11.2017

вул. Галицька,

с. Залуква,

Галицький район,

приміщення сільської ради

-       Бунчак Р.Р. – заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області;

-       Холява Н.В. - начальник відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД

30.11.2017

вул. Д. Галицького, 75,

смт. Вигода,

Долинський район, приміщення сільської ради

-       Сав'юк О.Д. - заступник начальника головного територіального управління з питань реєстрації - начальник управління державної реєстрації  Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області;

-       Стефанишин Г.В. – начальник відділу «Долинське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання  БВПД

9. Київська область

21.11.2017

Блиставицька сільська рада

(1000-1200)

Київська обл., Бородянський район, с.Блиставиця, вул. Я.Мудрого, 1

Озерська сільська рада

(1230-1430)

Київська обл., Бородянський район, с. Озера,  вул. Шевченка, 2 Б

Начальник Бородянського районного Відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Собяніна Олена Вадимівна

Начальник Бородянського районного відділу ДРАЦС

Коломієць Надія Іванівна

Завідувач Бородянського районною державною нотаріальною конторою

Ткаченко Юлія Валентинівна

Заступник начальника відділу «Бородянське бюро правової допомоги» Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Лиско Катерина Миколаївна

23.11.2017

м.Яготин

(1000-1230)

вул.Незалежності, 110

Годунівська сільська рада

(1500-1700)

Київська обл., Яготинський район,

с. Годунівка

вул. Перемоги, 81

 

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Круць Андрій Олексійович

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,  заступник начальника Управління – Бабенко Ольга Михайлівна

Начальник Яготинського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області

Жовтун Олена Іванівна

В.о. начальника Яготинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області

Патрика Леся Василівна

Завідувач Яготинською районною державною нотаріальною конторою

Сушко Любов Михайлівна

Заступник начальника відділу «Яготинське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги

Миклуха Олександра Олександрівна

28.11.2017

Розважівська сільська рада

(1000-1200)

Київська обл., Іванківський р-н.,

с.Розважів,

вул. Іванківська, 9

 

Кухарська

сільська рада

(1230-1430)

Київська обл., Іванківський р-н.,

с.Кухарі,

вул. Т.Шевченка, 20

Начальник головного територіального управління юстиції у Київській області – Шевченко Олексій Валерійович

Начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – Роєнко Роман Володимирович

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,  заступник начальника Управління – Бабенко Ольга Михайлівна

Начальник Іванківського міжрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Воронін Олег Євгенович

Керівник районного відділу ДРАЦС

Коваленко Тетяна Михайлівна

Завідувач Іванківською районною державною нотаріальною конторою

Воробей Тетяна Петрівна

Заступник начальника відділу “Іванківське бюро правової допомоги” Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Олексієнко Микола Петрович

30.11.2017

Калинівська селищна рада

 (1000-1200)

Київська обл., Броварський р-н.,

смт Калинівка, вул. Чернігівська, 20

Літківська

сільська рада

(1230-1430)

Київська обл., Броварський р-н.,

с. Літки, вул. Шевченка, 63

Начальник Броварського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Штепа Сергій Олексійович

Начальник Броварського міськрайонного відділу ДРАЦС

Мальченко Лідія Василівна

Державний нотаріус Броварської районної державної нотаріальної контори

Падучак – Коваль Любов ЛюбомирівнаВ.о. директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Лиско Катерина Миколаївна

10. Кіровоградська область

23.11.2017

09.00-10.00 год.

 

с. Івангород

Олександрівського району

Секмедін Ю.П., Іванова Т.О., Піскун В.М., Стеннік Т.В., Чорний І.В.

23.11.2017

10.30-12.30 год.

смт. Олександрівка

Олександрівського району

Секмедін Ю.П., Іванова Т.О., Піскун В.М., Стеннік Т.В., Чорний І.В.

28.11.2017

10.00-11.00 год.

с. Ганнівка

Петрівського району

Секмедін Ю.П., Іванова Ю.П., Майданник Л.М., Гук В.Р.,
Турбаєвський Ю.В.

28.11.2017

11.30-13.30 год.

смт. Петрово

Петрівського району

Секмедін Ю.П., Майданник Л.М., Іванова Ю.П., Гук В.Р.,

Турбаєвський Ю.В.

11. Луганська область

17.11.2017

с.Новоохтирка, с. Попасне, с. Степний Яр

Новоайдарського району

Приватний нотаріус Новоайдарського районного нотаріального округу - Карпенко В.М.

Начальник відділу «Новоайдарське бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Мінакова Т.М.

21.11.2017

с.Новокраснянка, с.Пшеничне, с.Суровцівка Кремінського району

начальник ГТУЮ у Луганській області -  Філатова Т.Д.;          

заступник начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Луганській області - Стельмах Е.Б.;

завідувач сектору взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації  ГТУЮ у Луганській області – Мошкова О.М.   

 

Наальник відділу правової інформації та консультацій Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Ягудіна І.В.

24.11.2017

с.Кудряшівка, с.Індустріальне Кремінського району

Приватний нотаріус Кремінського районного нотаріального округу

Тимошенко М.М.

Начальник відділу Кремінського бюро правової допомоги Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Жадан З.М.

28.11.2017

с.Гречишкине, с.Безгинове,           с.Окнине,               с.Путилине Новоайдарського району

начальник ГТУЮ у Луганській області -  Філатова Т.Д.;          

заступник начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Луганській області - Стельмах Е.Б.;      

завідувач сектору взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації  ГТУЮ у Луганській області – Мошкова О.М.   

 

Начальник відділу «Новоайдарське бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Мінакова Т.М.

12. Львівська область

21.11.2017

Опака Дрогобицького р-ну, сільрада

Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Львівській області

22.11.2017

Романів Перемишлянського р-ну, сільрада

Начальник ГТУЮ у Львівській області Жукровський Я.І., відділ інформаційно-аналітичної роботи ка комунікації з громадськістю ГТУЮ у Львівській області

23.11.2017

Нова Кам'янка Жовківського р-н, сільрада

Відділ розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації ГТУЮ у Львівській області

28.11.2017

Стрільбичі Старосамбірського р-ну, сільрада

Відділ взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів ГТУЮ у Львівській області

29.11.2017

Домажир Яворівського р-ну, сільрада

Начальник ГТУЮ у Львівській області Жукровський Я.І., відділ інформаційно-аналітичної роботи ка комунікації з громадськістю ГТУЮ у Львівській області

30.11.2017

Острів Сокальського р-н, сільрада

Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Львівській області

13 Миколаївська область

24.11.2017

с. Сливине

с-ще Надбузьке

с. Кир’яківка

Возняк Роман Іванович – начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області;

Фірсова Інна Володимирівна – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області;

Решетілов Георгій Олександрович - заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації;

Чистий Валентин Олександрович – директор регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Миколаївській області; Сандул Віктор Миколайович –

заступник директора регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Миколаївській області

29.11.2017

с. Баловне

смт. Костянтинівка

с. Гур'ївка

06.12.2017

с. Половинки

с. Петровка

с-ще Зелений Яр

 

20.12.2017

с. Мішково-Погорілове

с. Калинівка

24.11.2017

с. Калинівка Березанського району в приміщенні Калинівської сільської ради

Директор Першого ММЦ з НБВПД – Матвієнко О.М.

Начальник відділу «Березанське бюро правової допомоги» - Бенедюк Л.О.

Шляхта М.В. - в.о. начальника Березанського РВДВС;

Приватний нотаріус Березанського нотаріальногоо округу Миколаївської області – Мартинюк О.Б.

29.11.2017

с. Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району

в приміщенні Трихатської сільської ради

Директор Першого ММЦ з НБВПД – Матвієнко О.М.

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД – Царьова В.М.

Городецька Ю.С. – начальник Миколаївського РВДВС.

Державного нотаріус ІМ державного нотаріального округу Миколаївської області – Георгієва О.Г. 

11.12.2017

с. Іванівка Очаківського району в приміщенні Іванівської сільської ради

Директор Першого ММЦ з НБВПД – Матвієнко О.М.

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД – Царьова В.М.

Начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги» - Кутюхіна В.І.

Вовченко І.С. – начальник Очаківського МРВДВС.

13.12.2017

с. Баловне Новоодеського району в приміщені сільської ради

Директор Першого ММЦ з НБВПД – Матвієнко О.М.

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД – Царьова В.М.

Начальник відділу «Новоодеське  бюро правової допомоги» - Скляров А.С.

Чернова І.М. - начальник Новоодеського РВДВС.

22.11.2017

с. Костичі  Баштанського району

Костичівська сільська рада

Антонець О.В. – директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД; Лашков Б.А. – начальник Баштанського РВДВС;

29.11.2017

с. Любомирівка  Березнегуватського району

Любомирівська сільська рада

Антонець О.В. – директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД; Тисовський А.В. – начальник Березнегуватського  РВДВС; Бондар Н.В. – приватний нотаріус Березнегуватського районного нотаріального округу

08.12.2017

смт Первомайське

Вітовського району

Первомайська селищна рада

 

с. Кисилівка  Снігурівського району

Киселівська сільська рада

Антонець О.В. – директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД; Некрасова Н.В. – начальник Вітовського РВДВС;

 

 

Антонець О.В. – директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД; Бусахін О.С. – начальник Снігурівського РВДВС;

13.12.2017

с. Олександрівка Казанківського району

Олександрівська сільська рада

Антонець О.В. – директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД; Головін О.Ю. –  в.о. начальника Казанківського РВДВС;

20.12.2017

с. Вільне Запоріжжя Новобузького району

Вільнозапоріжська  сільська рада

Антонець О.В. – директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД; Манжос Н.А. – начальник Новобузького РВДВС;

Паліюк Л.М. – завідувач Новобузької державної нотаріальної контори Миколаївської області

22.11.2017

Первомайський район

с. Мигія

с. Кам’яна балка

с. Кінецьпіль

Сторчак С.О. – директор МЦ, Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД,

Крецу Б.М. – начальник Первомайського МРВДВС.

29.11.2017

Вознесенський район

с. Дмитрівка

с. Новосілка

с. Таборівка

Сторчак С.О. – директор МЦ, Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД,

Кірєєв К.Є. – начальник Вознесенського МРВДВС.

06.12.2017

Врадіївський район

с. Доброжанівка

с. Гуляницьке

с. Краснопіль

Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД,

Бобров А.М. – начальник відділу представництва організації надання БВПД,

Іванов В.В. – начальник Врадіївського РВДВС, Демченко Т.М. – приватний нотаріус

13.12.2017

Арбузинський район

с. Кавуни

с. Агрономія

с. Іванівка

Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД,

Бобров А.М. – начальник відділу представництва організації надання БВПД,

Макуха Я.С. – начальник Арбузинського РВДВС,

20.12.2017

Кривоозерський район

с. Бурилово

с. Курячі лози

с. Тридуби

Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД,

Бобров А.М. – начальник відділу представництва організації надання БВПД,

Гладкевич В.В. – в.о. начальника Кривоозерського РВДВС,

Білявська Т.П. – державний нотаріус Кривоозерської ДНК

27.12.2017

Веселинівський район

с. Поріччя

смт. Кудрявцівка

с. Луб’янка

Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД,

Бобров А.М. – начальник відділу представництва організації надання БВПД,

Буланча О.В. – начальник Веселинівського РВДВС

14. Одеська область

23.11.2017

місто ПодільськОдеської області

Спіріна О.А. – в.о. начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ в Одеській області;

Левченко Д.С. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ в Одеській області;

Шакаль А.В. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ в Одеській області.

Мерзляков С.С. – директор Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

30.11.2017

місто Біляївка Одеської області

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ в Одеській області;

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ в Одеській області.

Олефір В.М. – в.о. начальника відділу Біляївське бюро правової Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

15. Полтавська область

22.11.2017

з 10.00

Гадяцький район

 

Калініченко І.В. - начальник відділу «Гадяцького бюро правової допомоги»;

Мурашко Д.О. – заступник начальника відділу взаємодії

з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Полтавській області;

24.11.2017

з 11.00

Лубенський район

Россоха А. І. - директор Лубенського МЦ з надання БПД;

Тимченко О.В. – начальник Головного територіального управління юстиції

у Полтавській області;

Зезекало Б.І. – заступник начальника управління - начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ

у Полтавській області;

28.11.2017

з 11.00

Пирятинський район

Россоха А. І. - директор Лубенського МЦ з надання БПД;

Тимченко О.В. - начальник Головного територіального управління юстиції

у Полтавській області;

Зезекало Б.І. - заступник начальника управління - начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ

у Полтавській області;

29.11.2017

з 10.00

Новосанжарський район

 

Чернова С.В. – в.о. директора Першого полтавського МЦ

з надання БПД;

Чернуха А.С. – начальник відділу «Новосанжарське бюро правової допомоги»;

Пінчук І.Ю. – заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг

у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Полтавській області.

16. Рівненська область

21.11.2017

с. Бокійма

Млинівського району, ОТГ

Ковальова Н.С. – заст. нач. ГТУЮ

Медведюк О.В. –  начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Синицький В.І. –  начальник відділу «Млинівське бюро правової допомоги» Рівненський МЦ

24.11.2017

с. Тараканів

Дубенського району, ОТГ

Ковальова Н.С. – заст. нач. ГТУЮ

Міщур О.Г. – в.о. начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Андріюк А.В. – начальник відділу «Дубенське бюро правової допомоги» Рівненський МЦ

28.11.2017

смт. Немовичі

Сарненського району, ОТГ

Ковальова Н.С. – заст. нач. ГТУЮ

Медведюк О.В. – начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Дубровська І.В. – головний спеціаліст Сарненського МЦ

30.11.2017

смт.Демидівка

Демидівського району, ОТГ

Ковальова Н.С. – заст. нач. ГТУЮ

Міщур О.Г. – в.о. начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Синицький В.І. – начальник відділу «Млинівське бюро правової допомоги» Рівненський МЦ

17. Сумська область

21.11.

2017

Краснопільський район

 

Славгородська сільська рада

11:00

 

 

Хмелівська сільська рада

14:00

Дуднікова Наталя Павлівна - заступник начальника головного територіального управління юстиції у Сумській області з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації

Янакаєва Каріна Маратівна -

заступник начальника відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Петрик Василь Романович -

начальник відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Матросов Роман Юрійович - заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

28.11.

2017

Білопільський район

 

Шкуратівська сільська рада

11:00

 

 

Куянівська сільська рада

14:00

Данильченко Ірина Миколаївна -

перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Рудь Марина Леонідівна - заступник начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області – начальник відділу аналітики та статистики

Вишняк Тетяна Анатоліївна -

начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Янакаєва Каріна Маратівна -

заступник начальника відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Сумській області

18. Тернопільська область

17.11.2017

м. Тернопіль

(Театральна площа)

 

м. Тернопіль

Театральна площа міста

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Хондогій І.В., директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Гордєєв Ю.В., директор Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

21.11.2017

Селище Козова

 

(с. Великий Ходачків, с. Августівка)

 

смт. Козова

Козівський район

 

Центральна площа селища/

приміщення селищної ради

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Дзюбан У.М., начальник відділу «Козівське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової;

21.11.2017

Козлівська селищна об’єднана територіальна громада

 

(Козлівська селищна, Покропивнянська, Слобідківська, Таурівська сільські ради)

 

смт. Козлів

Козівський район

 

Центральна площа селища/

приміщення селищної ради

 

 

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Дзюбан У.М., начальник відділу «Козівське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової;

23.11.2017

Заводська селищна об’єднана територіальна громада

(Заводська селищна,

Угринська сільська ради)

 

смт. Заводське 

Чортківський район

 

Центральна площа селища/

приміщення селищної ради

 

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Гамбаль М.І., директор Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

23.11.2017

Білобожницька сільська об’єднана територіальна громада

 

(Білобожницька, Ридодубівська, Ромашівська сільські ради)

 

с. Білобожниця

Чортківський район

 

Центральна площа села/

приміщення сільської ради

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Гамбаль М.І., директор Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

24.11.2017

м. Тернопіль

(Театральна площа)

 

м. Тернопіль

Театральна площа міста

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Бандура С.А., заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Гордєєв Ю.В., директор Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

28.11.2017

Борсуківська сільська об’єднана територіальна громада

 

(Борсуківська, Борщівська, Великокусковецька, Передмірська сільські ради)

 

с. Борсуки

Лановецький район

 

Центральна площа села/

приміщення сільської ради

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Радосюк О.І., начальник відділу «Лановецьке бюро правової допомоги» Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової;

28.11.2017

Лановецька міська об’єднана територіальна громада

(Лановецька міська,

Загірцівська, Краснолуцька, Юськовецька, Якимівська сільські ради)

 

м. Ланівці

Лановецький район

 

Центральна площа міста/

приміщення міської ради

 

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Радосюк О.І., начальник відділу «Лановецьке бюро правової допомоги» Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової;

30.11.2017

Коропецька селищна об’єднана територіальна громада

(Коропецька селищна,

Вербківська, Садівська сільські ради)

смт. Коропець

Монастириський район

 

Центральна площа селища/

приміщення селищної ради

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Джумак Г.В., начальник відділу «Монастириське бюро правової допомоги» Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової;

30.11.2017

м. Монастириська

(с. Високе, с. Вістря, с. Гончарівка,

с. Горигляди, с. Горішня Слобідка,

с. Горожанка, с. Гранітне, с. Григорів, с. Задарів, с. Залісся, с. Заставці, с. Затишне,                           с. Ковалівка, с. Комарівка,  с. Коржова, с. Маркова, с. Межигір'я Низьколизи, с. Нова Гута, с. Олеша)

 

м. Монастириська

Монастириський район

 

Центральна площа міста/

приміщення міської ради

 

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Джумак Г.В., начальник відділу «Монастириське бюро правової допомоги» Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової;

01.12.2017

м. Тернопіль

(Театральна площа)

 

м. Тернопіль

Театральна площа міста

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Хондогій І.В., директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області,

Вовк Т.В., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Дяченко О.В., заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації,

Хічій А.М., заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Марщівська Н.М., начальник відділу з питань нотаріату,

Смук Ю.М., начальник відділу персоналу,

Подедворний А.С., головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції,

Гордєєв Ю.В., директор Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

19. Харківська область

17.11.2017

 

10.00 -12.00

с. Високе, Красноградський район

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Запорізька С.П.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Золотухіна Ірина Костянтинівна

17.11.2017

 

12.00 -14.00

с. Хрестище, Красноградський район

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Запорізька С.П.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Золотухіна Ірина Костянтинівна

17.11.2017

 

14.00 -16.00

с. Світле, Красноградський район

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Запорізька С.П.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Золотухіна Ірина Костянтинівна

17.11.2017

 

14.00 -18.00

с. Українка, Красноградський район

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Запорізька С.П.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Золотухіна Ірина Костянтинівна

21.11.2017

 

10.00 -12.00

с. Чайківка,

Дергачівський район

Провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Павленко Ю.Ю.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Начальник відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ярошенко Наталія Іванівна

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Волкова Аліна Євгенівна

21.11.2017

 

12.00-14.00

с. Білаші,

Дергачівський район

Провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Павленко Ю.Ю.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Начальник відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ярошенко Наталія Іванівна

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Волкова Аліна Євгенівна

21.11.2017

 

14.00-16.00

смт. Слатине,

Дергачівський район

Провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Павленко Ю.Ю.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Начальник відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ярошенко Наталія Іванівна

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Волкова Аліна Євгенівна

21.11.2017

 

16.00-18.00

смт. Прудянка,

Дергачівський район

Провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Павленко Ю.Ю.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Свечкар А.М.

Начальник відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ярошенко Наталія Іванівна

Головний спеціаліст відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Волкова Аліна Євгенівна

24.11.2017

 

10.00 -12.00

с. Смородське,

Харківський район

Заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Назарян А.А.

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Манукян М.А.

Начальник відділу Люботинське бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Йолкіна Ліля Петрівна

24.11.2017

 

12.00-14.00

сел. Коротич,

Харківський район

Заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Назарян А.А.

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Манукян М.А.

Начальник відділу Люботинське бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Йолкіна Ліля Петрівна

24.11.2017

 

14.00-16.00

с. Котляри, Харківський район

Заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Назарян А.А.

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Манукян М.А.

Начальник відділу Люботинське бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Йолкіна Ліля Петрівна

24.11.2017

 

16.00-18.00

сел. Рай-Оленівка, Харківський район

Заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Назарян А.А.

 

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Манукян М.А.

Начальник відділу Люботинське бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Йолкіна Ліля Петрівна

27.11.2017

 

10.00-12.00

с. Водяне,

Зміївський район

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Нудьга С.М.

 

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Вербицька Н.М.

Головний спеціаліст відділу «Мереф’янське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Куцеконь Микола Олександрович

27.11.2017

 

12.00-14.00

с. Лизогубівка,

Харківський район

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Нудьга С.М

 

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Вербицька Н.М.

Головний спеціаліст відділу «Мереф’янське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Куцеконь Микола Олександрович

27.11.2017

 

14.00-16.00

смт. Васищеве,

Харківський район

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Нудьга С.М.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Вербицька Н.М.

Головний спеціаліст відділу «Мереф’янське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Куцеконь Микола Олександрович

27.11.2017

 

16.00-18.00

смт. Безлюдівка,

Харківський район

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Нудьга С.М.

 

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Вербицька Н.М.

Головний спеціаліст відділу «Мереф’янське бюро правової допомоги» Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Куцеконь Микола Олександрович

20. Херсонська область

21.11.2017

 

 

Чаплинський район

смт Чаплинка

 

Галковський Г.О.

Ребриста С.В.

Весіловська А.С.

Сидорова В.В.

Чавурська О.В.

Мануйло І.В.

Чаплинський район

с.Асканія Нова

 

22.11.2017

Генічеський район

с.Щасливцеве

Волвенко В.Ф.

Гринчак Т.В.

Двойних І.С.

Шулешко С.В.

Генічеський район

с.Стрілкове

23.11.2017

Голопристанський район

с.Бехтери

Хутковський К.В.

Єлисєєва М.І.

Бурдюг Т.М.

Шулешко С.В.

Кеба І.М.

Григорян Н.А.

Матушевич М.М.

Голопристанський район

с.Новофедорівка

28.11.2017

Каховський район

с.Подовка

 

Тюпляєв Я.Г.

Магда М.А.

Бельдюгина О.О.

Барзіков О.Г.

Поляков Р.Л.

Барсукова О.А.

Каховський район

с.Зелений Під

29.11.2017

Бериславський район

с.Червоний маяк

 

Хутковський К.В.

Єлисєєва М.І.

Весіловська А.С.

Шейхутдінов Ю.М.

Крюковська О.В.

Гаскевич М.В.

Груша М.Д.

Бериславський район

с.Костирка

30.11.2017

Великолепетиський

с.Миколаївка

Ясинська Н.В.

Ларченко І.Г.

Тринчук Т.М.

Мартинова Т.Г.

Великолепетиський

с.Катеринівка

 

 

 

 

21. Хмельницька область

23.11

Красилівський район

с. Кременчуки

смт. Антоніни

с. Печеське

с. Чернелівка

Худняк В.А. – начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області;

Петлюк О.С. - в.о. директора Старокостянтинівського  МЦ з НБВПД,

Балясна О.А. – начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Старокостянтинівського МЦ з НБВПД

29.11

Славутський район

 

с. Крупець

с. Старий Кривин

Худняк В.А. – начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області;

Бузиль В.А. - директор Шепетівського МЦ з НБВПД

Китюшко-Шатковська Л.П. – начальник Славутського бюро правової допомоги

22. Черкаська область

21.11.2017

м. Корсунь-Шевченківський

Корсунська районна державна адміністрація

(вул. Героїв Майдану, 9)

Начальник Головного територіального управління юстиції                                         у Черкаській області

Свіренюк О.О.

Головний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації              та підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Управління державної реєстрації Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Булава І.М.

 

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління

державної реєстрації Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Шкуренко О.А.

Приватний нотаріус Корсунь-Шевченківського

районного нотаріального округу

Грищенко С.Г

Начальник Корсунь-Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Босенко С.О.

Державний виконавець Корсунь-Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Мельниченко Н.О.

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Мамонова Н.М.

Начальник відділу «Корсунь-Шевченківське бюро правової допомоги» Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Кривошея О.А. .

23.11.2017

с. Червона Слобода,

Черкаський район

Червонослобідська сільська рада

(вул. Соборна, 2/1)

 

Перший заступник начальника Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Спєваков Є.В.

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Бузько Н.В.

Приватний нотаріус Черкаського районного

нотаріального округу

Віріч І.П.

Начальник відділу правової інформації та консультацій Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Тихонова О.А.

Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Наливайко І.М.

27.11.2017

с. Мошни, Черкаський район

Мошнівська сільська рада

(вул. Максима Преснякова,13)

Провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Управління державної реєстрації Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Кравченко М.О.

Головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Булава С.А.

Приватний нотаріус Черкаського районного

нотаріального округу

Дудка Г.І.

Начальник відділу правової інформації та консультацій Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Тихонова О.А.

Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Наливайко І.М.

28.11.2017

м. Чигирин

Чигиринська районна державна адміністрація

(вул. Богдана Хмельницького, 26)

Провідний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної

реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Управління державної реєстрації Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Синьогуб І.А.

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління

державної реєстрації Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Мельниченко О.В.

Приватний нотаріус Чигиринського районного

нотаріального округу

Кашицька О.Г.

Начальник Чигиринськогорайонного відділу державної реєстрації

актів цивільного стану Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Калініченко О.С.

В.о. начальника Чигиринського районного відділу державної

виконавчої служби Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області

Карпичева Т.В.

Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Наливайко І.М.

Начальник відділу «Чигиринське бюро правової допомоги» Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Поліщук І.І.

23. Чернівецька область

17.11.2017

Чернівецька область, Хотинський район,  с. Пригородок

Пригородоцька сільська рада

Малий О.В. – в.о. начальника ГТУЮ у Чернівецькій області;

Семенюк А.В. – в.о. начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Бабина  Ю.В. -   заступник начальника управління державної реєстрації – начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;  

Костенчук О.В. - начальник відділу «Хотинське бюро правової допомоги» Кельменецького місцевого центру з надання БВПД.

22.11.2017

Чернівецька область, Сторожинецький район,с. Банилів-Підгірний

Банилово-Підгірнівська сільська рада

Гринюк І.В. - заступник начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Ткач О.В. - начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Венгринович Х.Р. - головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Данко В.В. - начальник відділу «Сторожинецьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру  з надання БВПД

 

22.11.2017

Чернівецька область, Сторожинецький район,с. Давидівка

Давидівська сільська рада

Гринюк І.В. - заступник начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Ткач О.В. - начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Венгринович Х.Р. - головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Данко В.В. - начальник відділу «Сторожинецьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру  з надання БВПД

28.11.2017

Чернівецька область, Новоселицький район, с. Довжок

Довжоцька сільська рада

Малий О.В. – в.о. начальника ГТУЮ у Чернівецькій області;

Семенюк А.В. – в.о. начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Бабина  Ю.В. -   заступник начальника управління державної реєстрації – начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;  

Паскар А.П. - начальник відділу «Новоселицьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру

з надання БВПД

28.11.2017

Чернівецька область, Новоселицький район,с. Берестя

Берестянська сільська рада

Малий О.В. – в.о. начальника ГТУЮ у Чернівецькій області;

Семенюк А.В. – в.о. начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;

Бабина  Ю.В. -   заступник начальника управління державної реєстрації – начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області;  

Паскар А.П. - начальник відділу «Новоселицьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання БВПД.

24. Чернігівська область

23.11.2017

м. Батурин Бахмацького району –

центр ОТГ

(приміщення Батуринської міської ради м. Батурин,  вул. В.Ющенка, 30)

 

начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Трейтяк О.М.

 

заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Онищенко Д.О.

 

начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області

Бороденчик А.П.

 

директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Бригинець В.Д.

28.11.2017

смт Березна

Менського району

(приміщення Березнянської селищної ради,              смт Березна,                 вул. Свято-Покровська, 2-а)

заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Хардіков В.В.

 

головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Шурда Л.М.

 

заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області

Петров О.М.

 

директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Єрмоленко А.А.