21-01-202010:12

Оголошення про проведення відбору експертів від України до комітету ООН з прав людини

15 червня 2020 року в ході проведення 38-го засідання країн-учасниць Міжнародного пакту про громадянські та політичні права відбудуться вибори восьми членів Комітету ООН з прав людини на заміну тих експертів, термін повноважень яких завершується 31 грудня 2020 року.

Кінцевим терміном подання кандидатур визначено 30 березня 2020 року. 

Міністерство юстиції України як центральний орган виконавчої влади, який згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2002 № 1371 «Про порядок участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна» визначено відповідальним за співробітництво з Комітетом ООН з прав людини, оголошує прийом заявок для участі у відборі експертів від України, які номінуватимуться на вибори до складу Комітету.

Вимоги до кандидатів, термін повноважень членів Комітету, умови здійснення ними своїх функцій викладені у статтях 28-39 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права .

Заінтересовані взяти участь у відборі особи мають подати англійською мовою:

резюме

мотиваційний лист

заповнену біографічну форму кандидата.

До зазначених документів також необхідно подати згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», копії документів, які підтверджують відповідність кандидата кваліфікаційним вимогам, які висуваються до членів Комітету ООН з прав людини, включно з посиланнями на публікації, наукові праці, дослідження у сфері компетенції Комітету, а також копії паспорту, документів про освіту, трудової книжки.

У разі ненадання всіх вищевказаних документів, заявка не розглядатиметься.

Документи необхідно подати до 17:00 28 лютого 2020 р. в робочі дні за адресою:
м. Київ, вул. Городецького, 13; або надіслати поштою на вказану адресу.

Контактні особи: Рогозянська Світлана (каб. 212, тел.: (044) 279-75-13); Корчовий Олег (каб. 211, тел.: (044) 279-27-82).

За результатами розгляду поданих документів осіб, які відповідатимуть критеріям для номінації до складу членів Комітету ООН з прав людини, буде запрошено для співбесіди.

Корисні посилання:

Оголошення про вибори: https://www.ohchr.org/EN/HRBodies/CCPR/Pages/Elections38.aspx

Вебсторінка Комітету ООН з прав людини з усією релевантною інформацією про мандат, сферу діяльності Комітету, практику тощо: https://www.ohchr.org/EN/HRBodies/CCPR/Pages/CCPRIndex.aspx