02-11-202211:11

Роботу багатоканального телефонного номера Мін’юсту може бути тимчасово обмежено

У зв’язку з періодичним вимкненням електроенергії та з урахуванням оголошення повітряних тривог у місті Києві можливість приймання телефонних дзвінків, що надходять на багатоканальний телефонний номер Міністерства юстиції України +38 044 364 23 93, може бути тимчасово обмежена.

Принагідно зазначаємо, що у разі потреби звернутись до Міністерства юстиції України громадяни можуть надсилати звернення на адреси електронної пошти: callcentre@minjust.gov.ua, themis@minjust.gov.ua або заповнити форму електронного звернення, що розміщена на головній сторінці офіційного вебсайту Міністерства юстиції України в рубриці «Звернутися до Міністерства».

Нагадуємо, що відповідно до вимог частини сьомої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Дякуємо за розуміння та просимо вибачення за можливі тимчасові незручності!