11-01-201815:36

Всеукраїнська студентська правнича зимова школа

Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України  та за підтримки Європейського Університету з 30 січня по 04 лютого 2018 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Едельвейс» Європейського університету, що знаходиться в с. Верхній Студений Міжгірського району Закарпатської області, планується проведення Всеукраїнської студентської правничої зимової школи (далі – Школа).

Метою Школи є формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Школа проходить у формі серії теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Для участі запрошуються активні студенти-правники, керівники та актив юридичних клінік, члени студентського самоврядування юридичних навчальних закладів, молоді юристи та адвокати.

Витрати, пов’язані з участю в роботі Школи (проїзд, проживання), оплачуються учасниками самостійно.

Детальну інформацію стосовно заходу можна знайти на сайті Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (www.krmj.org.ua).

Контактна особа від Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України – Євген Которобай (тел.: 093-733-47-88,
e-mail: kotorobai.e@gmail.com).