30-06-200500:00

1 липня 2005 року під головуванням Міністра юстиції України Романа Зварича у Львові відбудеться чергове виїзне засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення.

Як повідомила прес-службі заступник голови Ради, заступник Міністра юстиції Лідія Горбунова, у засіданні візьмуть участь керівники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники вищих навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій та засобів масової інформації. На порядку денному засідання - розгляд питань щодо основних напрямів правоосвітньої діяльності, забезпечення необхідних умов для набуття широкими верствами населення правових знань та можливості доступу громадян до джерел правової інформації.

Також планується розглянути шляхи вирішення соціальних та правових проблем малозабезпечених верств населення, питання стану правоосвітньої та правовиховної роботи у навчально-виховних закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua