25-06-200500:00

24 червня 2005 року в Будинку Уряду України відбулася зустріч німецьких експертів та членів робочої групи Мін`юсту з розробки проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян”

Зустріч організувало Управління організації роботи із зверненнями громадян Секретаріату Кабінету Міністрів України за сприяння Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України. Як повідомила прес-службі директор Центру Олена Семьоркіна, захід пройшов в рамках українсько-німецького проекту „Покращання діяльності Секретаріату Кабінету Міністрів України". Обговорювались питання звернень громадян до федеральних органів влади Німеччини та можливість застосування німецького досвіду в Україні. Порушувались питання щодо розгляду звернень в електронній, в усній формі, процедури розгляду звернень, що надходять від психічно хворих людей, можливості звернень громадян з пропозиціями стосовно вдосконалення законодавства тощо.

Німецька сторона підготувала, а українська сторона взяла до уваги рекомендації щодо розробки законопроекту „Про внесення змін до Закону України „Про звернення громадян".

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua