16-12-200400:00

Алла Гонтковська призначена директором Центру європейського та порівняльного права

Наказом Міністра юстиції України Гонтковська Алла Борисівна призначена директором Центру європейського та порівняльного права - спеціальної урядової установи, підпорядкованої Мін‘юсту України, що покликана забезпечити науково-експертний, аналітичний, інформаційний та методологічний супровід адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

15 грудня новий керівник Центру європейського та порівняльного права приступила до виконання обов‘язків.

До призначення на цю посаду Алла Гонтковська очолювала відділ адаптації законодавства України до законодавства ЄС, а також, з березня 2004 року, управління правового забезпечення європейської та євроатлантичної інтеграції Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції.

Посада директора Центру була вакантною з жовтня 2004 року.

Адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу є зовнішньополітичним зобов'язанням України, яке наша держава взяла на себе згідно з Угодою про партнерство та співробітництво між Україною і Європейськими Спільнотами та їх державами-членами від 14 червня 1994 року. Приведення національної правової системи у відповідність до вимог Європейського Союзу є однією з основних передумов вступу України до ЄС.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua