09-08-200400:00

Американські юристи пропонують Україні свій досвід у розробці загальнодержавної системи боротьби з корупцією

Міністерство юстиції України отримало листа від Американської асоціації юристів „Правова ініціатива в Центральній Європі та Євразії” (ABA/CEELI) щодо проектів співробітництва з Міністерством юстиції України.

Як зазначається у листі, Асоціація готова сприяти українській юстиції у розробці загальнодержавної системи боротьби з корупцією. Зокрема, з урахуванням досвіду, що мають у цій галузі США, у налагодженні співпраці між органами влади України та недержавними організаціями щодо розробки нормативно-правових актів у сфері боротьби з корупцією.

ABA/CEELI також пропонує свій досвід щодо проведення в Україні регіональних семінарів для працівників правоохоронних, судових органів та системи юстиції. Мета семінарів - роз′яснення процедури застосування на національному рівні європейських конвенцій та інших угод міжнародної з питань правової допомоги у сфері кримінального судочинства.

На сьогодні Департамент міжнародної співпраці Мін‘юсту України вже розпочав роботу з представниками ABA/CEELI, зокрема, щодо проведення першого регіонального семінару. Міністерство юстиції України також висловило зацікавленість у співпраці з американськими юристами щодо розробки нормативно-правових актів у сфері боротьби з корупцією.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua