01-12-200400:00

Американські юристи провели навчання для правоохоронців, суддів та працівників юстиції зі східних областей України

29-30 листопада в Дніпропетровську відбувся навчальний семінар для правоохоронців, суддів та працівників органів юстиції східних регіонів України, у ході якого юристи Американської Асоціації Юристів ABA/CEELI („Правова ініціатива в Центральній Європі та Євразії”) удосконалювали навички українських колег щодо застосування та виконання в Україні, зокрема на регіональному рівні, європейських конвенцій та інших міжнародних договорів у галузі кримінального права. Навчання було організоване Міністерством юстиції України спільно з Американською Асоціацією Юристів ABA/CEELI з метою надати можливість регіональним юристам краще зрозуміти сутність ратифікованих Україною міжнародних конвенцій з питань кримінального судочинства.

На семінарі в Дніпропетровську були представлені юристи з Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей. До участі були запрошені співробітники Інтерполу, прокуратури, служби безпеки, органів юстиції та внутрішніх справ, судді апеляційних та місцевих судів.

За словами Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, за задумом подібні спілкування з іноземними колегами мають позитивно вплинути на свідомість та компетентність місцевих органів влади у боротьбі із злочинністю на національному та міжнародному рівні. Крім того, виявити на регіональному рівні недоліки та проблеми щодо виконання міжнародних зобов‘язань України. А в кінцевому результаті - забезпечити бездоганне та сумлінне виконання працівниками українських судів, органів юстиції, прокуратури міжнародних конвенцій у кримінальній сфері.

Міністерство юстиції передбачає провести низку подібних заходів в усіх регіонах України. У вересні аналогічні навчання були проведені для юристів південних регіонів України. На черзі – регіональні семінари для західних та центральних областей.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua