18-02-202013:29

Андрій Гайченко: Святошинський відділ ДВС продовжує свою роботу

17 лютого 2020 року на одному із поверхів Святошинського районного відділу Державної виконавчої служби виникло задимлення внаслідок займання електрощитової. Загоряння було швидко ліквідовано. За результатами перевірки приміщення Святошинського районного відділу Державної виконавчої служби було встановлено, що жоден працівник та відвідувач установи не постраждав. Про це повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

«У відділенні було терміново проведено евакуацію співробітників та відвідувачів, що запобігло їх травмуванню. Завдяки злагодженим діям співробітників ДВС жодних пошкоджень документів також не відбулося», – зазначив Андрій Гайченко.

Він наголосив, що з метою проведення ремонтних робіт у приміщенні відсьогодні державні виконавці будуть забезпечені робочими місцями в інших районних відділах державної виконавчої служби.

Водночас у приміщенні Святошинського районного відділу ДВС упродовж всього робочого часу перебувають спеціалісти, які зможуть надавати будь-яку контактну інформацію та оперативну допомогу.

 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 066 321 14 90.