21-01-200500:00

Чернівецькі РАЦСи прогнозують зростання популярності імені Віктор

Моду на імена диктує політика, стверджують спеціалісти Чернівецького міського відділу реєстрації актів цивільного стану. Зокрема, останнім часом на Буковині зафіксоване збільшення новонародженних, яких нарікають Вікторами. Наразі в регіоні вже зафіксовано зростання кількості дівчаток на ім’я Юля. Популярним серед буковинців раптом стало також ім’я Нестор.

Щоправда, наразі беззаперечними лідерами 2004 року серед імен для новонароджених мешканців столиці Буковини виявилися Анастасія та Олександр. За інформацією відділу реєстрації актів цивільного стану Чернівецького управління юстиції, 137 із майже 1200 дівчаток назвали на честь героїні популярного серіалу “Бідна Настя”. Кожен десятий хлопчик із майже 1300 новонароджених чернівчан чоловічої статі носитиме ім’я всесвітньо відомого македонського царя, фільм про якого так само із великим успіхом демонстрували в Чернівцях.

Іншими популярними іменами серед нових чернівчан 2004 року були Тетяна, Катерина, Марія, Ганна, Ольга, Ірина, Аліна, Діана, Андрій, Максим, Ігор, Іван, Юрій і Степан. Хоча були серед новонароджених також і Остапи, Яреми, Уляни, Трояни, Іветти, Іулії, Зінадіни, Ждани, Девіди і навіть Гейти.

Всього, за даними міського відділу РАЦС, торік чернівчан побільшало майже на 2,5 тисячі. У місті народилося на 129 хлопчиків і 165 дівчаток більше, ніж 2003 року.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua