21-06-200500:00

Делегація України братиме участь у засіданні 20-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права

Відповідно до Розпорядження Президента України від 14 червня 2005 року №1093/2005-рп делегація України на чолі з заступником Міністра юстиції України Василем Мармазовим братиме участь у засіданні 20-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права, що проходить з 14 по 30 червня у Гаазі (Нідерланди).

До складу делегації України увійшли також представники Секретаріату Президента України, Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України, а також науковці та практики.

Засідання 20-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції присвячене прийняттю тексту Конвенції про угоди про виключний вибір суду, а також розгляду та схваленню змін до Статуту та Правил процедури пленарних засідань цієї міжнародної організації, пов’язаних з приєднанням Європейського співтовариства до неї.

Україна вже брала участь у засіданнях Спеціальних комісій з розробки проекту згаданої Конвенції, які відбулися у грудні 2003 року та у квітні 2004 року. Участь у 20-й Дипломатичній сесії Гаазької конференції є логічним продовженням забезпечення представництва України у такій роботі.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua