07-06-201917:25

Денис Чернишов: Південна виправна колонія буде законсервована

В наслідок надзвичайних подій у державній установі «Південна виправна колонія (№51)», які трапилися 27 травня, Міністерство юстиції України прийняло рішення про консервацію колонії. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов.

Так, відповідно до наказу Міністерства юстиції від 7 червня 2019 року  передбачається здійснення оптимізації діяльності виправної колонії №51 шляхом її консервації, а також затвердження плану заходів з консервації установи.

«Наразі, через руйнування і спалення під час бунту частини приміщень, установа не може повноцінно функціонувати та належним чином утримувати ув’язнених. Зважаючи на це, ми вирішили законсервувати колонію», - зазначив Денис Чернишов.

Нагадуємо, 31 травня в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням Дениса Чернишова відбулося засідання комісії з оптимізації слідчих ізоляторів, установ виконання покарань та підприємств установ виконання покарань. Членами комісії одноголосно було прийнято рішення оптимізувати діяльність державної установи «Південна виправна колонія (№ 51)» шляхом консервації.