09-07-201918:03

Денис Чернишов взяв участь у підсумковій нараді філії «Центру пробації» в Закарпатській області

Заступник Міністра юстиції Денис Чернишов відвідав філію Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області.

Відкриваючи нараду за підсумками роботи філії в І півріччі 2019 року, заступник Міністра подякував присутнім за ефективну та плідну роботу.

«За досить короткий час пробація зарекомендувала себе як дієва та ефективна система роботи з правопорушниками, недарма ця реформа в системі кримінальної юстиції визнається як одна з найбільш вдалих», – підкреслив Денис Чернишов.

В нараді також взяли участь  керівники територіального  управління Національної поліції, Головного територіального управління юстиції, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники партнерських організацій та громадськості.

Під час заходу були розглянуті питання кадрового забезпечення, фінансування, матеріально-технічного забезпечення та організаційно-розпорядчі питання. Керівництво філії зосередило увагу на важливості комунікації з партнерами, органами місцевої влади, а також створення «банку ресурсів» для успішного вирішення потреб клієнтів пробації.

«За звітній період по обліках територіальних підрозділів філії пройшло 2178 засуджених осіб, із них відносно 24 засуджених надійшла інформація про вчинення нових кримінальних правопорушень, що становить лише 1,1% від кількості осіб, що пройшли по обліку», – наголосив керівник філії «Центру пробації» в Закарпатській області Віталій Мураль.

«Зменшення рівня вчинення повторних злочинів та підвищення безпеки громади – головні переваги пробації, які вже зарекомендували себе у суспільстві. Створення умов для реінтеграції колишніх злочинців, підтримка у вирішенні життєвих проблем, які спонукали до злочину – це велика робота, і на персонал пробації покладається відповідальна місія», – зазначив Денис Чернишов.