10-09-200400:00

Державні підприємства – найдисциплінованіші платники зарплат

Борги державних підприємств із зарплат вдвічі менші, ніж у підприємств інших форм власності. Зокрема, заборгованість по зарплатах бюджетних установ майже всемеро менша від підприємств, які не відносяться до державної форми власності. Про це свідчать дані Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України щодо виконавчих проваджень та стягнення боргів із зарплат протягом першого півріччя 2004 року.

При цьому, як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, основні борги, що мають бути стягнуті держвиконавцями з державних підприємств-боржників, припадають на підприємства вугільної галузі. Вони складають близько 40% від загальної заборгованості по зарплатах в країні. Переважно це підприємства Донецької та Луганської областей.

Серед основних боржників, що мають державну форму власності, також бюджетні установи – 13% від загальної кількості боргів. 2% боргів по зарплатах припадають на установи системи освіти. 0,5% - на військові частини, 0,1% - на установи та організації сфери охорони здоров′я.

На підприємства усіх інших, крім державної, форм власності, повідомив Олександр Лавринович, припадає понад 67% усіх боргів по зарплатах в країні.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua