20-07-200500:00

Держслужбовці та працівники правоохоронних органів набули досвіду з питань практичного застосування українського антикорупційного законодавства під час науково-практичного семінару в Івано-Франківську

Науково-практичний семінар, організований харківським Інститутом прикладних гуманітарних досліджень та Івано-Франківським обласним управлінням юстиції за підтримки представництва ОБСЄ в Україні, депутатської комісії облради з питань захисту прав людини, законності й правопорядку, відбувся 18 - 19 липня у приміщенні Юридичного інституту Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника.

Як повідомив прес-службі перший заступник начальника Івано-Франківського обласного управління юстиції Володимир Ковальчук, учасники семінару обговорили розроблений Мін'юстом законопроект „Про засади запобігання та протидії корупції". У семінарі також взяли участь представники Національної юридичної академії, Харківського апеляційного суду та Генеральної Прокуратури України. Присутні розглянули різноманітні аспекти застосування антикорупційного законодавства та практики розгляду судами України справ про корупційні діяння.

Представник Генпрокуратури навів дані судової статистики в Україні за перше півріччя 2005 року щодо притягнення до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення: складено понад три тисячі чотириста протоколів про корупційні діяння, судами розглянуто - близько двох з половиною тисяч справ, відповідно до яких понад дві тисячі посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності. Водночас, за статистикою, майже кожний п`ятий протокол в Україні закривається за відсутністю складу правопорушення або за малозначимістю.

Учасники семінару отримали допоміжний матеріал для використання в роботі.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua