07-11-201815:03

До Міністерства юстиції в межах навчального візиту завітали студенти з Німеччини

До Міністерства юстиції в межах 5-денного навчального візиту завітали студенти Німецького Федерального Університету прикладних наук державного управління (German Federal University of Applied Sciences for Public Administration in Bruhl).

Під час зустрічі студентів з керівниками та експертами Директоратів Мін’юсту були обговорені питання процесу реалізації ініціатив Міністерства юстиції з метою втілення  ключових реформ Уряду.

Зокрема,  своїм професійним досвідом з німецькими студентами поділились Генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Юлія Зайченко та Генеральний директор Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів Ілля Черногоренко.

Державні експерти Директоратів розповіли студентам про особливості роботи в Міністерстві юстиції, реалізацію євроінтеграційних ініціатив та особливості реформи державного управляння в Україні.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-zi-studentami-nimetskogo-federalnogo-universitetu-prikladnih-nauk-derjavnogo-upravlinnya-kiiv-7-listopada-2018-roku