06-09-200400:00

До України прибула офіційна делегація Республіки Кіпр на чолі з Міністром юстиції та громадського порядку Доросом Теодору

З 5 по 9 вересня 2004 року в Україні перебуватиме офіційна делегація Республіки Кіпр на чолі з Міністром юстиції та громадського порядку Доросом Теодору.

Передбачається, що в ході візиту кіпрської делегації буде підписано міждержавну Угоду між Україною та Республікою Кіпр про правову допомогу у цивільних справах. Від України угода буде підписана Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, від Республіки Кіпр - Доросом Теодору. Також міністри юстиції України та Кіпру проведуть зустріч, на якій будуть обговорені питання взаємодії органів юстиції двох країн.

6-7 вересня планується низка зустрічей кіпрської делегації з керівниками правоохоронних органів та судової влади України.

8 вересня офіційна делегація Республіки Кіпр на чолі з Міністром юстиції та громадського порядку перебуватиме в м. Одесі, де ознайомиться з роботою територіального органу юстиції, а також проведе зустріч з представниками грецької громади Одещини.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua