02-06-202009:34

До уваги громадських організацій судових експертів!

Наказом Міністерства юстиції України від 22.01.2020 № 218/5 внесено зміни до Положення про науково-консультативну та методичну раду з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 27.03.2012 № 470/5 (далі – Положення).

Зокрема, відповідно до пункту 3.2 Положення персональний склад секцій з певних видів судової експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи (далі – НКМР) затверджується головою президії НКМР за поданням керівників судово-експертних установ та громадських організацій судових експертів (не більше однієї особи від громадської організації до складу кожної секції).

Пунктом 3.4 Положення визначено, що склад секцій формується з числа представників судово-експертних установ Мін'юсту, а також судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих установ та мають стаж практичної роботи судового експерта не менше п’яти років.

З метою включення до складу секцій НКМР атестованих судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, громадським організаціям судових експертів слід надіслати до Міністерства юстиції України подання щодо атестованих судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, мають стаж практичної роботи судового експерта не менше ніж п’ять років та згодні на включення їхніх кандидатур до складу секцій з певних видів судових експертиз НКМР.

Подання від громадських організацій слід надіслати у строк до 15.07.2020 року до 18:00 год. на адресу: 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13, Міністерство юстиції України та на адресу електронної скриньки: t.baklan@minjust.gov.ua, l.tkach@minjust.gov.ua. Телефон для довідок: (044) 486 45 79.