09-05-202216:15

До уваги осіб, які потребують інформацію з державного Реєстру атестованих судових експертів

Відповідно до статті 9 Закону України «Про судову експертизу» атестовані судові експерти включаються до державного Реєстру атестованих судових експертів (далі – Реєстр), ведення якого покладено на Міністерство юстиції України.

Згідно з пунктом 3 Порядку ведення державного Реєстру атестованих судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.03.2012 № 492/5 (далі – Порядок), держателем Реєстру є Міністерство юстиції України, що здійснює його ведення.

Функції держателя Реєстру покладаються на структурний підрозділ Міністерства юстиції України – Департамент експертного забезпечення правосуддя, на який покладено організаційно-управлінське забезпечення судово-експертної діяльності.

З метою захисту та збереження інформації щодо атестованих судових експертів, включених до Реєстру на час дії воєнного стану обмежено відкритий доступ до відомостей Реєстру, розміщеного на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.

Водночас, Міністерство юстиції України за запитами фізичних і юридичних осіб надає інформацію з Реєстру у формі витягу, що містить інформацію, зазначену у пункті 9 цього Порядку, з урахуванням положень законодавства про звернення громадян та доступ до публічної інформації (пункт 12 Порядку).

Запит (звернення) можна надіслати на поштову адресу: вул. Архітектора Городецького, буд. 13, м. Київ, 01001 або на е-mail: callcentre@minjust.gov.ua; themis@minjust.gov.ua