04-10-202117:39

До відома осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого

З метою вдосконалення процедури складання кваліфікаційного іспиту особами, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, наказом Міністерства юстиції України від 20.09.2021 № 3327/5 внесено зміни до Порядку складання кваліфікаційного іспиту особами, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 13.08.2019 № 2535/5.

Відтепер автоматизоване анонімне тестування складається з двох частин. Перша і друга частини екзаменаційного завдання включають тестові питання з дисциплін "Банкрутство", "Економіка", "Цивільне законодавство та договірні відносини", "Господарське законодавство", "Господарський процес", "Трудове та пенсійне законодавство", "Виконавче провадження", "Приватизація та оцінка майна", "Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Контроль за господарською діяльністю суб'єктів господарювання та відповідальність за порушення законодавства у сфері банкрутства".

Перша частина екзаменаційного завдання включає сто тестових питань. До кожного тестового питання додаються два варіанти відповіді: "Правильно" чи "Неправильно".

Друга частина екзаменаційного завдання складається із сімдесяти тестових питань. До кожного тестового питання надається перелік із чотирьох відповідей у формі тверджень. Одне твердження правильне, решта - неправильні.

На складання іспиту відводиться три години.