12-02-201912:45

До відома осіб, які виявили бажання пройти тестування з метою отримання сертифіката про підтвердження професійної компетентності у сферах державної реєстрації

На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.

Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

19.02.2019, ПОЧАТОК НА 14 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 19.02.2019:

  1. Безручко Світлана Андріївна
  2. Буржимська Світлана Арнольдівна
  3. Воронкіна Ольга Валеріївна
  4. Гаращенко Володимир Васильович
  5. Господарець Олександр Олександрович
  6. Даньо Юрій Йосипович
  7. Євтушенко Ольга Юріївна
  8. Заболотний Олександр Олександрович
  9. Кисла Ірина Сергіївна
  10. Лось Юрій Сергійович
  11. Миколайчук Олег Миколайович
  12. Одинець Тетяна Михайлівна
  13. Павленко Ксенія Володимирівна
  14. Подгорний Віталій Ігорович
  15. Федорченко Дмитро Миколайович
  16. Харкава Катерина Павлівна
  17. Цуруль Ірина Миколаївна
  18. Чабанюк Наталя Петрівна
  19. Черненко Альона Володимирівна
  20. Шоломицька Вікторія Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 19.02.2019:

  1. Герасименко Ірина Миколаївна
  2. Горовий Микола Миколайович
  3. Демидов Ярослав Миколайович
  4. Клименко Юлія Сергіївна
  5. Котович Ганна Володимирівна
  6. Оксененко Ірина Володимирівна
  7. Сєтак Віктор Ярославович
  8. Солошенко Юлія Володимирівна
  9. Титенко Юлія Валеріївна
  10. Тірбах Станіслав Володимирович
  11. Устименко Юлія Петрівна
  12. Ярошко Андрій Віталійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 19.02.2019:

  1. Атаманчук Олена Олександрівна
  2. Безручко Світлана Андріївна
  3. Воронкіна Ольга Валеріївна
  4. Заболотний Олександр Олександрович
  5. Павленко Ксенія Володимирівна
  6. Подгорний Віталій Ігорович
  7. Федорченко Дмитро Миколайович
  8. Шоломицька Вікторія Миколаївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

20.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 20.02.2019:

  1. Братко Катерина Іванівна
  2. Довгань Оксана Іванівна
  3. Кардаш Оксана Володимирівна
  4. Квилінська Наталія Олександрівна
  5. Короляк Іван Михайлович
  6. Лук'янчук Ірина Василівна
  7. Максимчук Віталій Миколайович
  8. Мирошніченко Олександр Петрович
  9. Михайленко Світлана Миколаївна
  10. Мустафаєва Лейла Аліївна
  11. Набок Віталій Миколайович
  12. Переверзева Ганна Олегівна
  13. Скакун Ольга Сергіївна
  14. Спутай Сергій Миколайович
  15. Степаненко Аліна Валеріївна
  16. Цалин Юлія Василівна
  17. Шевчук Артур Юрійович
  18. Шевчук Діани Юріївни
  19. Шиян Олександр Вікторович
  20. Ярмола Ігор Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 20.02.2019:

  1. Васильченко Валентина Миколаївна
  2. Вітковський Костянтин Андрійович
  3. Герасимчук Марина Володимирівна
  4. Довбиш Юлія Григорівна
  5. Козаченко Ірина Євгенівна
  6. Комова Юлія Михайлівна
  7. Міхеєва Марина Олегівна
  8. Огребчук Радислав Володимирович
  9. Никоненко Ольга Олександрівна
  10. Пилип Мілена Андріївна
  11. Углик Наталія Миколаївна
  12. Чеканівський Віктор Романович
  13. Яні Інна Ігорівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 20.02.2019:

  1. Безименко Інеса Анатоліївна
  2. Квилінська Наталія Олександрівна
  3. Короляк Іван Михайлович
  4. Лук'янчук Ірина Василівна
  5. Максимчук Віталій Миколайович
  6. Степаненко Аліна Валеріївна
  7. Цалин Юлія Василівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 20.02.2019:

  1. Абрамова Наталія Анатоліївна
  2. Верхулевська Алла Олександрівна
  3. Гавриленко Олексій Віталійович
  4. Гендзелюк Лариса Дмитрівна
  5. Даценко Леся Володимирівна
  6. Кириченко Дар'я Вадимівна
  7. Кириченко Світлана Миколаївна
  8. Кузьмінська Ірина Миколаївна
  9. Лєпьошкіна Світлана Володимирівна
  10. Маляр Тетяна Миколаївна
  11. Маринчук Валентин Валерійович
  12. Марчук Тарас Дмитрович
  13. Мустафаєв Фаріт Анварович
  14. Пєшкова Олена Михайлівна
  15. Полтавець Дмитро Володимирович
  16. Реус Роман Володимирович
  17. Шерстюк Альона Олександрівна
  18. Шевчик Ольга Ігорівна
  19. Шевчук Світлана Анатоліївна
  20. Якименко Юлія Валеріївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 20.02.2019:

  1. Ашірова Ірина Василівна
  2. Єфіменко Оксана Миколаївна
  3. Коновка Евеліна Сергіївна
  4. Корній Олександр Сергійович
  5. Медвєдєва Світлана Василівна
  6. Мостецький Дмитро Олександрович
  7. Пихтіна Олена Миколаївна
  8. Поліщук Сергій Володимирович
  9. Прасолова Людмила Михайлівна
  10. Рогозна Аліна Миколаївна
  11. Ропчан Наталія Володимирівна
  12. Холодков Дмитро Юрійович
  13. Шукалович Артем Вікторович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 20.02.2019:

  1. Гавриленко Олексій Віталійович
  2. Єрохіна Катерина Сергіївна
  3. Кириченко Дар'я Вадимівна
  4. Комісаренко Вадим Олександрович
  5. Марчук Тарас Дмитрович
  6. Шевчик Ольга Ігорівна
  7. Якименко Юлія Валеріївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

21.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 21.02.2019:

  1. Базалицька Ольга Ростиславівна
  2. Глоба Андрій Павлович
  3. Голубєва Лариса Володимирівна
  4. Донченко Олександр Сергійович
  5. Єрмаков Олексій Юрійович
  6. Ільчук Олександр Сергійович
  7. Іщук Наталія Федорівна
  8. Качан Ірина Валеріївна
  9. Кравченко Максим Петрович
  10. Максіменко Марина Олександрівна
  11. Мельник Наталія Олександрівна
  12. Мещерякова Надія Ігорівна
  13. Оганян Марія Володимирівна
  14. Савченко Катерина Михайлівна
  15. Синенко Оксана Іванівна
  16. Федоренко Анастасія Василівна
  17. Цимбал Олени Василівни
  18. Шалар Віталій Олегович
  19. Штогріна Олександра Іванівна
  20. Щербина Яніна Олександрівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 21.02.2019:

  1. Бежин Дмитро Юрійович
  2. Власов Олександр Володимирович
  3. Дейнега Інна Миколаївна
  4. Дунаєвський Ігор Валерійович
  5. Дяденчук Анатолій Іванович
  6. Кравченко Вікторія Андріївна
  7. Крикля Юлія Петрівна
  8. Лукомський Олександр В'ячеславович
  9. Скоркіна Лілія Василівна
  10. Шевченко Анна Вікторівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 21.02.2019:

  1. Глоба Андрій Павлович
  2. Голубєва Лариса Володимирівна
  3. Донченко Олександр Сергійович
  4. Єрмаков Олексій Юрійович
  5. Ільчук Олександр Сергійович
  6. Кравченко Максим Петрович
  7. Максіменко Марина Олександрівна
  8. Мещерякова Надія Ігорівна
  9. Оганян Марія Володимирівна
  10. Шесденко Анна Станіславівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 21.02.2019:

  1. Балакірєв Ігор Олегович
  2. Бурдюк Ірина Сергіївна
  3. Візирський Дмитро Миколайович
  4. Горбенко Андрій Олександрович
  5. Деркач Максим Вікторович
  6. Дяченко Руслан Юрійович
  7. Єсипенко Юлія Олександрівна
  8. Кована Анастасія Володимирівна
  9. Краєцька Наталія Олександрівна
  10. Коломисюк Юрій Володимирович
  11. Лазарчук Юрій Анатолійович
  12. Лафазан Олена Олексіївна
  13. Марущак Юлія Валеріївна
  14. Міняйло Ольга Григорівна
  15. Місюкевич Людмила Олексіївна
  16. Неженська Галина Валентинівна
  17. Палкіна Вікторія Ігорівна
  18. Патрушева Наталія Вікторівна
  19. Святецька Вікторія Леонідівна
  20. Федорович Алла Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 21.02.2019:

  1. Бурдюк Ірина Сергіївна
  2. Василенко Леся Вікторівна
  3. Візирський Дмитро Миколайович
  4. Власов Олександр Володимирович
  5. Деркач Максим Вікторович
  6. Дорогань Катерина Володимирівна
  7. Дяденчук Анатолій Іванович
  8. Дяченко Руслан Юрійович
  9. Єсипенко Юлія Олександрівна
  10. Желєкова Оксана Миколаївна
  11. Качалова Тетяна Геннадіївна
  12. Качан Ірина Валеріївна
  13. Кравченко Вікторія Андріївна
  14. Лазарчук Юрій Анатолійович
  15. Лукомський Олександр В'ячеславович
  16. Міняйло Ольга Григорівна
  17. Місюкевич Людмила Олексіївна
  18. Святецька Вікторія Леонідівна
  19. Сіренко Катерина Василівна
  20. Шевченко Анна Вікторівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

22.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 22.02.2019:

  1. Антонюк Інна Іванівна
  2. Білик Світлана Олександрівна
  3. Вольвак Олег Віталійович
  4. Глотова Катерина Олексіївна
  5. Дротенко Оксана Віталіївна
  6. Жбадинський Олег Михайлович
  7. Калініна Людмила Миколаївна
  8. Кірдельова Катерина Анатоліївна
  9. Котик Володимир Георгійович
  10. Кулагіна Лариса Миколаївна
  11. Мовчан Ігор Анатолійович
  12. Мокрій Олена Віталіївна
  13. Орлова Наталія Олександрівна
  14. Розковерко Олександр Сергійович
  15. Романюк Ірина Геннадіївна
  16. Сіденко Олександр Григорович
  17. Ткач Юрій Миколайович
  18. Федорович Володимир Юрійович
  19. Цимбалюк Олег Олександрович
  20. Чалий Іван Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 22.02.2019:

  1. Білоконь Тетяна Олексіївна
  2. Борсук Світлана Василівна
  3. Горєлов Ігор Сергійович
  4. Дикий Сергій Петрович
  5. Каухова Вікторія Володимирівна
  6. Коропець Наталія Василівни
  7. Нежива Наталія Валеріївна
  8. Пигида Андрій Борисович
  9. Полуріз Аліна Сергіївна
  10. Українець Ігор Миколайович
  11. Швець Юлія Володимирівна
  12. Шостак Володимир Миколайович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 22.02.2019:

  1. Жбадинський Олег Михайлович
  2. Котик Володимир Георгійович
  3. Красюк Анна Миколаївна
  4. Мокрій Олена Віталіївна
  5. Орлова Наталія Олександрівна
  6. Романюк Ірина Геннадіївна
  7. Федорович Володимир Юрійович
  8. Чалий Іван Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 22.02.2019:

  1. Барановський Микола Вікторович
  2. Войталюк Анастасія Андріївна
  3. Довгий Роман Русланович
  4. Калашнік Олеся Юріївна
  5. Кантерук Олександр Адамович
  6. Ковш Максим Володимирович
  7. Комишан Юлія Володимирівна
  8. Куц Владислава Анатоліївна
  9. Лисенко Наталія Борисівна
  10. Мерзлікін Денис Володимирович
  11. Наркевич Олена Володимирівна
  12. Парсенюк Андрій Михайлович
  13. Пономаренко Маргарита Сергіївна
  14. Рогач Тетяна Володимирівна
  15. Сергєєва Світлана Анатоліївна
  16. Соболєва Тетяна Вікторівна
  17. Сушко Наталія Володимирівна
  18. Удовиченко Мар'яна Сергіївна
  19. Ференс Ірина Ігорівна
  20. Чайковська Ірина Сергіївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

25.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 25.02.2019:

  1. Архіпова Лідія Вікторівна
  2. Багацька Еліна Петрівна
  3. Бобровська Катерина Олександрівна
  4. Веснянцова Олена Сергіївна
  5. Волос Олена Володимирівна
  6. Головатюк Костянтин Володимирович
  7. Карпенко Галина Миколаївна
  8. Кузьміна Антоніна Володимирівна
  9. Кундас Вікторія Андріївна
  10. Лукашенко Дмитро Володимирович
  11. Онищенко Руслан Миколайович
  12. Процналь Володимир Юрійович
  13. Пукшин Крістіна Вікторівна
  14. Рорат Денис Євгенович
  15. Рудик Юлія Ігорівна
  16. Сивоконь Ольга Юріївна
  17. Сурай Дар'я Юріївна
  18. Товстуха Юрій Миколайович
  19. Яценко Ігор Миколайович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 25.02.2019:

  1. Воробей Тетяна Петрівна
  2. Дашевський Богдан Юрійович
  3. Миронюк Яніна Георгіївна
  4. Пасечник Павло Олександрович
  5. Чудяк Орест Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 25.02.2019:

  1. Бобровська Катерина Олександрівна
  2. Веснянцова Олена Сергіївна
  3. Волос Олена Володимирівна
  4. Головатюк Костянтин Володимирович
  5. Карпенко Галина Миколаївна
  6. Кузьміна Антоніна Володимирівна
  7. Кундас Вікторія Андріївна
  8. Лукашенко Дмитро Володимирович
  9. Онищенко Руслан Миколайович
  10. Процналь Володимир Юрійович
  11. Пукшин Крістіна Вікторівна
  12. Сивоконь Ольга Юріївна
  13. Слухай Лілія Юріївна
  14. Сурай Дар'я Юріївна
  15. Товстуха Юрій Миколайович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 25.02.2019:

  1. Гринчук Аліса Петрівна
  2. Дідов Андрій Олександрович
  3. Котляр Ігор Віталійович
  4. Лозовська Марина Михайлівна
  5. Марцінковський Олег Любомирович
  6. Мельничук Володимир Олександрович
  7. Молчанов Сергій Олександрович
  8. Мушкало Денис Сергійович
  9. Негрієнко Сергій Федорович
  10. Слухай Лілія Юріївна
  11. Солома Олена Федорівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 25.02.2019:

  1. Гринчук Аліса Петрівна
  2. Дідов Андрій Олександрович
  3. Косило Наталія Ігорівна
  4. Марцінковський Олег Любомирович
  5. Мельничук Володимир Олександрович
  6. Мушкало Денис Сергійович
  7. Негрієнко Сергій Федорович
  8. Салецький Ігор Олександрович
  9. Солома Олена Федорівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

26.02.2019, ПОЧАТОК НА 14 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 26.02.2019:

  1. Азаріна Зоряна Василівна
  2. Бабієнко Наталя Олександрівна
  3. Богуш Олександр Васильович
  4. Бондарчук Юлія Степанівна
  5. Гладков Юрій Володимирович
  6. Демчук Лілія Василівна
  7. Журавська Оксана Миколаївна
  8. Іванов Ігор Володимирович
  9. Канюк Олег Степанович
  10. Кокотова Наталя Валеріївна
  11. Лубінська Олена Миколаївна
  12. Маненко Андрій Володимирович
  13. Миронюк Тарас Русланович
  14. Мороз Дмитро Олександрович
  15. Олійник Аліна Миколаївна
  16. Пірожок Віталій Вікторович
  17. Саєнко Ярослава Сергіївна
  18. Світличний Євген Юрійович
  19. Соболєва Тетяна Анатоліївна
  20. Хоменко Олександр Володимирович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 26.02.2019:

  1. Вахрушева Ольга Петрівна
  2. Логвиненко Аліна Анатоліївна
  3. Назарчук Сергій Юрійович
  4. Скоріна Олена Миколаївна
  5. Троценко Євгенія Миколаївна
  6. Турчак Сергій Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 26.02.2019:

  1. Азаріна Зоряна Василівна
  2. Бабієнко Наталя Олександрівна
  3. Бондарчук Юлія Степанівна
  4. Гладков Юрій Володимирович
  5. Дроботова Любов Дмитрівна
  6. Журавська Оксана Миколаївна
  7. Захарченко Ельвіра Русланівна
  8. Лубінська Олена Миколаївна
  9. Миронюк Тарас Русланович
  10. Мороз Дмитро Олександрович
  11. Олійник Аліна Миколаївна
  12. Пірожок Віталій Вікторович
  13. Соболєва Тетяна Анатоліївна
  14. Хоменко Олександр Володимирович

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

27.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 27.02.2019:

  1. Батрина Олена Федорівна
  2. Безпальчий Андрій Павлович
  3. Вербицька Мар'яна Михайлівна
  4. Вишневська Євгенія Олександрівна
  5. Галунько Людмила Іванівна
  6. Дунаєва Оксана Володимирівна
  7. Ісмаілов Самір Ікрамович
  8. Клюковський Максим Володимирович
  9. Колодій Олег Валентинович
  10. Костенко Катерина Олександрівна
  11. Левандовська Анастасія Віталіївна
  12. Малишев Віталій Валерійович
  13. Науменко Олена Євгеніївна
  14. Нургалієв Рустам Маратович
  15. Рашков Андрія Георгійович
  16. Рогач Вадим Вікторович
  17. Степанюк Дмитро Васильович
  18. Столяр Юлія Сергіївна
  19. Стратієвська Марина Василівна
  20. Ютовець Олег Федорович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 27.02.2019:

  1. Батрина Олена Федорівна
  2. Безпальчий Андрій Павлович
  3. Вербицька Мар'яна Михайлівна
  4. Вишневська Євгенія Олександрівна
  5. Галунько Людмила Іванівна
  6. Дунаєва Оксана Володимирівна
  7. Ісмаілов Самір Ікрамович
  8. Клюковський Максим Володимирович
  9. Колодій Олег Валентинович
  10. Костенко Катерина Олександрівна
  11. Левандовська Анастасія Віталіївна
  12. Малишев Віталій Валерійович
  13. Набухотна Тетяна Миколаївна
  14. Науменко Олена Євгеніївна
  15. Нургалієв Рустам Маратович
  16. Рашков Андрія Георгійович
  17. Скляр Світлана Євгенівна
  18. Столяр Юлія Сергіївна
  19. Хурдепа Оксана Анатоліївна
  20. Ютовець Олег Федорович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 27.02.2019:

  1. Гезердава Олександр Вадимович
  2. Грабко Оксана Миколаївна
  3. Гречка Ольга Сергіївна
  4. Гріцина Ольга Євгенівна
  5. Копитіна Оксана Степанівна
  6. Марвано Артур Теймуразович
  7. Назарук Олег Михайлович
  8. Ревера Ірина Костянтинівна
  9. Саганович Олена Юріївна
  10. Шевчик Світлана Юріївна
  11. Яценко Данило Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 27.02.2019:

  1. Гезердава Олександр Вадимович
  2. Грабко Оксана Миколаївна
  3. Гріцина Ольга Євгенівна
  4. Копитіна Оксана Степанівна
  5. Марвано Артур Теймуразович
  6. Назарук Олег Михайлович
  7. Ревера Ірина Костянтинівна
  8. Шевчик Світлана Юріївна
  9. Яценко Данило Сергійович

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

28.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 28.02.2019:

  1. Барановська Марина Сергіївна
  2. Богомазюк Владислав Петрович
  3. Гриценко Юлія Володимирівна
  4. Кельменсон Надія Аркадіївна
  5. Козловський Микола Сергійович
  6. Кравець Олександр Валентинович
  7. Кузнецов Олександр Ігорович
  8. Левківська Олена Миколаївна
  9. Молчанов Тарас Євгенович
  10. Подоляка Іван Павлович
  11. Поліванов Ігор Володимирович
  12. Поліванова Ірина Олександрівна
  13. Поліщук Володимир Борисович
  14. Прокопчук Анна Русланівна
  15. Токінов Олексій Олександрович
  16. Шакун Сергій Олександрович
  17. Янчарук Вікторія Анатоліївна

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 28.02.2019:

  1. Антоніщак Лілія Мирославівна
  2. Богомазюк Владислав Петрович
  3. Кузнецов Олександр Ігорович
  4. Подвірний Остап Михайлович
  5. Подоляка Іван Павлович
  6. Поліщук Володимир Борисович
  7. Токінов Олексій Олександрович
  8. Шакун Сергій Олександрович