15-03-201916:08

До відома осіб, які виявили бажання пройти тестування з метою отримання сертифіката про підтвердження професійної компетентності у сферах державної реєстрації

На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.

Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:     

22.03.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 22.03.2019:

 

  1. Візирський Дмитро Миколайович
  2. Гаращенко Володимир Васильович
  3. Гринчук Аліса Петрівна
  4. Дунаєвський Ігор Валерійович
  5. Єсипенко Юлія Олександрівна
  6. Жердєв Валентин Анатолійович
  7. Канюк Олег Степанович
  8. Квилінська Наталія Олександрівна
  9. Клименко Юлія Сергіївна
  10. Маньковська Олена Вікторівна
  11. Мушкало Денис Сергійович
  12. Набухотна Тетяна Миколаївна
  13. Назарук Олег Михайлович
  14. Пукшин Крістіна Вікторівна
  15. Рудик Юлія Ігорівна
  16. Семенов Анатолій Вадимович
  17. Солома Олена Федорівна
  18. Сурай Дар'я Юріївна
  19. Цалин Юлія Василівна
  20. Ютовець Олег Федорович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 11 год. 00 хв. 22.03.2019:

  1. Візирський Дмитро Миколайович
  2. Гаращенко Володимир Васильович
  3. Гринчук Аліса Петрівна
  4. Дунаєвський Ігор Валерійович
  5. Єсипенко Юлія Олександрівна
  6. Жердєв Валентин Анатолійович
  7. Канюк Олег Степанович
  8. Квилінська Наталія Олександрівна
  9. Клименко Юлія Сергіївна
  10. Маньковська Олена Вікторівна
  11. Мушкало Денис Сергійович
  12. Набухотна Тетяна Миколаївна
  13. Назарук Олег Михайлович
  14. Пукшин Крістіна Вікторівна
  15. Рудик Юлія Ігорівна
  16. Семенов Анатолій Вадимович
  17. Солома Олена Федорівна
  18. Сурай Дар'я Юріївна
  19. Цалин Юлія Василівна
  20. Ютовець Олег Федорович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 13 год. 00 хв. 22.03.2019:

 

  1. Бондарина Артем Андрійович
  2. Венська Оксана Олександрівна
  3. Вольвак Олег Віталійович
  4. Глотова Катерина Олексіївна
  5. Донченко Олександр Сергійович
  6. Дротенко Оксана Віталіївна
  7. Заболотний Олександр Олександрович
  8. Козаченко Ірина Євгенівна
  9. Козуб Василь Григорович
  10. Коровайко Оксана Сергіївна
  11. Кулінченко Інна Костянтинівна
  12. Лук'янчук Ірина Василівна
  13. Марвано Артур Теймуразович
  14. Марцінковський Олег Любомирович
  15. Миронюк Тарас Русланович
  16. Павленко Богдан Миколайович
  17. Рибалко Віолета Миколаївна
  18. Тимошенко Анастасія Володимирівна
  19. Храбан Сергій Ігорович
  20. Яценко Данило Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 15 год. 00 хв. 22.03.2019:

 

  1. Бондарина Артем Андрійович
  2. Венська Оксана Олександрівна
  3. Вольвак Олег Віталійович
  4. Глотова Катерина Олексіївна
  5. Донченко Олександр Сергійович
  6. Дротенко Оксана Віталіївна
  7. Заболотний Олександр Олександрович
  8. Козаченко Ірина Євгенівна
  9. Козуб Василь Григорович
  10. Коровайко Оксана Сергіївна
  11. Кулінченко Інна Костянтинівна
  12. Лук'янчук Ірина Василівна
  13. Марвано Артур Теймуразович
  14. Марцінковський Олег Любомирович
  15. Миронюк Тарас Русланович
  16. Павленко Богдан Миколайович
  17. Рибалко Віолета Миколаївна
  18. Тимошенко Анастасія Володимирівна
  19. Храбан Сергій Ігорович
  20. Яценко Данило Сергійович

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

26.03.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 26.03.2019:

 

  1. Бродюк Ірина Юріївна
  2. Бучинський Денис Дмитрович
  3. Гнєздов Олександр Вадимович
  4. Годзь Євген Іванович
  5. Гузь Андрій Григорович
  6. Діордієва Анастасія Валеріївна
  7. Жданов Максим Германович
  8. Качмар Олена Іванівна
  9. Кисіль Ганна Василівна
  10. Кольба Олександра Сергіївна
  11. Костенко Катерина Олександрівна
  12. Мельник Дмитро Сергійович
  13. Мількович Ірина Михайлівна
  14. Панкова Олександра Євгенівна
  15. Рилєєв Олександр Олександрович
  16. Севастьянова Вікторія Віталіївна
  17. Столяр Юлія Сергіївна
  18. Хроменко Володимир Леонідович
  19. Ющенко Катерина Григорівна
  20. Ярмола Ігор Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 26.03.2019:

 

  1. Бродюк Ірина Юріївна
  2. Бучинський Денис Дмитрович
  3. Гнєздов Олександр Вадимович
  4. Годзь Євген Іванович
  5. Гузь Андрій Григорович
  6. Діордієва Анастасія Валеріївна
  7. Жданов Максим Германович
  8. Кисіль Ганна Василівна
  9. Кольба Олександра Сергіївна
  10. Костенко Катерина Олександрівна
  11. Мельник Дмитро Сергійович
  12. Панкова Олександра Євгенівна
  13. Рилєєв Олександр Олександрович
  14. Севастьянова Вікторія Віталіївна
  15. Столяр Юлія Сергіївна
  16. Хроменко Володимир Леонідович
  17. Ющенко Катерина Григорівна
  18. Ярмола Ігор Іванович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 26.03.2019:

 

  1. Бабак Владислав Іванович
  2. Велігура Андрій Володимирович
  3. Власов Олександр Володимирович
  4. Гавриленко Олексій Віталійович
  5. Гаврилова Наталя Олександрівна
  6. Гарматюк Ріта Василівна
  7. Глушак Ольга Олегівна
  8. Дяденчук Анатолій Іванович
  9. Копійка Інна Анатоліївна
  10. Кушнір Людмила Володимирівна
  11. Лукомський Олександр В'ячеславович
  12. Мельник Тетяна Іванівна
  13. Михальченко Віталій Миколайович
  14. Пензарєва Ольга Яківна
  15. Пустовалов Юрій Леонідович
  16. Саєнко Сергій Геннадійович
  17. Столяров Єдуард Олегович
  18. Тарнавська Світлана Володимирівна
  19. Тумилович Олександр Вікторович
  20. Царьов Андрій Юрійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 26.03.2019:

 

  1. Бабак Владислав Іванович
  2. Велігура Андрій Володимирович
  3. Власов Олександр Володимирович
  4. Гавриленко Олексій Віталійович
  5. Гаврилова Наталя Олександрівна
  6. Гарматюк Ріта Василівна
  7. Глушак Ольга Олегівна
  8. Дяденчук Анатолій Іванович
  9. Копійка Інна Анатоліївна
  10. Кушнір Людмила Володимирівна
  11. Лукомський Олександр В'ячеславович
  12. Мельник Тетяна Іванівна
  13. Михальченко Віталій Миколайович
  14. Пензарєва Ольга Яківна
  15. Пустовалов Юрій Леонідович
  16. Саєнко Сергій Геннадійович
  17. Столяров Єдуард Олегович
  18. Тарнавська Світлана Володимирівна
  19. Тумилович Олександр Вікторович
  20. Царьов Андрій Юрійович

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

27.03.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 27.03.2019:

 

  1. Бабенко Анастасія Віталіївна
  2. Васюнін Руслан Вікторович
  3. Гриценко Юлія Володимирівна
  4. Гудзікевич Микола Миколайович
  5. Демченко Марина Олександрівна
  6. Дубовик Жанна Олександрівна
  7. Іванов Микола Іванович
  8. Корнієнко Олеся Елемирівна
  9. Магомедрасулов Ахмеда Магомедрасулович
  10. Малайдах Анастасія Святославівна
  11. Манюта Сергій Васильович
  12. Мироненко Юлія Вікторівна
  13. Мішанов Сергій Валерійович
  14. Мотельчук Юлія Ігорівна
  15. Петрик Анастасія Віталіївна
  16. Поліщук Володимир Борисович
  17. Супрун В'ячеслав Васильович
  18. Токінов Олексій Олександрович
  19. Феклістов Олег Валерійович
  20. Яценко Ольга Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 27.03.2019:

 

  1. Бабенко Анастасія Віталіївна
  2. Васюнін Руслан Вікторович
  3. Гриценко Юлія Володимирівна
  4. Гудзікевич Микола Миколайович
  5. Демченко Марина Олександрівна
  6. Дубовик Жанна Олександрівна
  7. Іванов Микола Іванович
  8. Корнієнко Олеся Елемирівна
  9. Магомедрасулов Ахмеда Магомедрасулович
  10. Малайдах Анастасія Святославівна
  11. Манюта Сергій Васильович
  12. Мироненко Юлія Вікторівна
  13. Мішанов Сергій Валерійович
  14. Мотельчук Юлія Ігорівна
  15. Петрик Анастасія Віталіївна
  16. Поліщук Володимир Борисович
  17. Супрун В'ячеслав Васильович
  18. Токінов Олексій Олександрович
  19. Феклістов Олег Валерійович
  20. Яценко Ольга Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 27.03.2019:

 

  1. Богорад Наталія Олексіївна
  2. Горовий Микола Миколайович
  3. Даньо Юрій Йосипович
  4. Даценко Леся Володимирівна
  5. Довгий Роман Русланович
  6. Колодій Олег Валентинович
  7. Коробка Марина Сергіївна
  8. Круговий Сергій Вікторович
  9. Лозовська Марина Михайлівна
  10. Маляр Тетяна Миколаївна
  11. Мерзлікін Денис Володимирович
  12. Мирошніченко Олександр Петрович
  13. Мустафаєв Фаріт Анварович
  14. Павлик Роксолана Володимирівна
  15. Панасенко Олег Володимирович
  16. Поліщук Сергій Володимирович
  17. Самодурова Наталія Валеріївна
  18. Тірбах Станіслав Володимирович
  19. Удовиченко Мар'яна Сергіївна
  20. Чечельницький Сергій Володимирович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 27.03.2019:

 

  1. Атаманчук Олена Олександрівна
  2. Безименко Інеса Анатоліївна
  3. Єрохіна Катерина Сергіївна
  4. Комісаренко Вадим Олександрович
  5. Коршак Світлана Іванівна
  6. Лінцова Вєроніка Юріївна
  7. Лозінський Артур Юрійович
  8. Мороз Дмитро Олександрович
  9. Павлик Роксолана Володимирівна
  10. Панасенко Олег Володимирович
  11. Прудиус Лариса Василівна
  12. Романчук Оксана Миколаївна
  13. Степанюк Дмитро Васильович
  14. Хоменко Олександр Володимирович
  15. Циганок Ірина Юріївна
  16. Чечельницький Сергій Володимирович
  17. Шевчик Світлана Юріївна
  18. Шесденко Анна Станіславівна
  19. Шиндер Оксана Євгеніївна
  20. Шоломицька Вікторія Миколаївна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

28.03.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 28.03.2019:

 

  1. Богомазюк Владислав Петрович
  2. Воробей Тетяна Петрівна
  3. Дорошенко Тетяна Леонідівна
  4. Коновка Евеліна Сергіївна
  5. Куц Владислава Анатоліївна
  6. Літинська Оксана Володимирівна
  7. Макаренко Володимир Вікторович
  8. Максюта Дмитро Вікторович
  9. Молчанова Яніна Сергіївна
  10. Нечитайло Інна Вацлавівна
  11. Огребчук Радислав Володимирович
  12. Палкіна Вікторія Ігорівна
  13. Пилип Мілена Андріївна
  14. Рогозна Аліна Миколаївна
  15. Смоляр Любов Павлівна
  16. Стратієвська Марина Василівна
  17. Федоренко Анастасія Василівна
  18. Чуйко Ганна Георгіївна
  19. Шакун Сергій Олександрович
  20. Щербина Яніна Олександрівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 28.03.2019:

  1. Кельменсон Надія Аркадіївна
  2. Осарчук Олександр Вікторович

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 28.03.2019:

 

  1. Безручко Світлана Андріївна
  2. Коломисюк Юрій Володимирович
  3. Кузьмінська Ірина Миколаївна
  4. Логвіненко Ігор Олегович
  5. Луценко Вікторія Сергіївна
  6. Маньківська Ганна Олегівна
  7. Медвєдєва Світлана Василівна
  8. Миронюк Яніна Георгіївна
  9. Никоненко Ольга Олександрівна
  10. Паливода Людмила Олександрівна
  11. Рухляда Наталя Володимирівна
  12. Слинько Андрій Віталійович
  13. Соболєва Тетяна Вікторівна
  14. Солошенко Юлія Володимирівна
  15. Соць Вероніка Григорівна
  16. Ткаченко Наталія Володимирівна
  17. Шевчук Світлана Анатоліївна
  18. Шукалович Артем Вікторович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 28.03.2019:

 

  1. Барановський Микола Вікторович
  2. Богач Олег Васильович
  3. Власенко Анатолій Дмитрович
  4. Власюк Руслан Віталійович
  5. Годун Віта Володимирівна
  6. Кардаш Оксана Володимирівна
  7. Корній Олександр Сергійович
  8. Лациба Марина Вікторівна
  9. Лось Юрій Сергійович
  10. Михайленко Світлана Миколаївна
  11. Мовчан Ігор Анатолійович
  12. Приходько Володимир Геннадійович
  13. Рибченко Яна Василівна
  14. Скиба Олена Олександрівна
  15. Тарасюк Рената Василівна
  16. Ференс Ірина Ігорівна
  17. Чеканівський Віктор Романович
  18. Шевчук Діана Юріївна
  19. Шпір Олена Василівна
  20. Якименко Юлія Валеріївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 28.03.2019:

 

  1. Васильченко Валентина Миколаївна
  2. Герасимчук Марина Володимирівна
  3. Іванова Олена Сергіївна
  4. Ісаєнко Ірина Анатоліївна
  5. Каухова Вікторія Володимирівна
  6. Лєпьошкіна Світлана Володимирівна
  7. Лю-тен-фу Руслана Олександрівна
  8. Мостецький Дмитро Олександрович
  9. Мустафаєва Лейла Аліївна
  10. Пєшкова Олена Михайлівна
  11. Прасолова Людмила Михайлівна
  12. Рогач Тетяна Валентинівна
  13. Родич Мар'яна Ігорівна
  14. Ропчан Наталія Володимирівна
  15. Савченко Наталія Анатоліївна
  16. Скоріна Олена Миколаївна
  17. Шевчук Артур Юрійович
  18. Шелехань Максим Вікторович
  19. Шерстюк Альона Олександрівна
  20. Шостак Володимир Миколайович

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

29.03.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 29.03.2019:

 

  1. Бережнюк Марія Богданівна
  2. Годун Анастасія Юріївна
  3. Дерун Віталій Леонідович
  4. Каменєв Андрій Васильович
  5. Касьян Ольга Миколаївна
  6. Комишан Юлія Володимирівна
  7. Кресюн Людмила Андріївна
  8. Обідейко Валентина Василівна
  9. Олефір Лариса Анатоліївна
  10. Орлова Наталія Олександрівна
  11. Полтавець Дмитро Володимирович
  12. Руднік Олександр Олексійович
  13. Світличний Євген Юрійович
  14. Синенко Оксана Іванівна
  15. Скакун Ольга Сергіївна
  16. Ткаченко Олександр Олександрович
  17. Федорович Алла Володимирівна
  18. Харкава Катерина Павлівна
  19. Швець Юлія Володимирівна

 

 

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 29.03.2019:

  1. Козловський Микола Сергійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 29.03.2019:

 

  1. Архіпова Лідія Вікторівна
  2. Буржимська Світлана Арнольдівна
  3. Галанов Сергій Сергійович
  4. Гендзелюк Лариса Дмитрівна
  5. Глоба Андрій Павлович
  6. Гумуржи Олександр Костянтинович
  7. Демчук Лілія Василівна
  8. Калініна Людмила Миколаївна
  9. Ковальчук Надія Микитівна
  10. Кравченко Максим Петрович
  11. Кулагіна Лариса Миколаївна
  12. Лепіска Юлія Миколаївна
  13. Назаренко Катерина Валеріївна
  14. Павленко Ксенія Володимирівна
  15. Паскалов Віталій Володимирович
  16. Пономаренко Маргарита Сергіївна
  17. Рогач Вадим Вікторович
  18. Халявінська Тамара Романівна
  19. Чугуєвець Іван Анатолійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 14 год. 00 хв. 29.03.2019:

 

  1. Галанов Сергій Сергійович
  2. Журба Олена Анатоліївна
  3. Паскалов Віталій Володимирович
  4. Федорович Володимир Юрійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 29.03.2019:

 

  1. Білоконь Тетяна Олексіївна
  2. Калашнік Олеся Юріївна
  3. Ковш Максим Володимирович
  4. Котович Ганна Володимирівна
  5. Кравець Олександр Володимирович
  6. Кучеренко Наталія Миколаївна
  7. Лобанова Оксана Василівна
  8. Мироненко Дмитро Олександрович
  9. Наркевич Олена Володимирівна
  10. Оленченко Марина Володимирівна
  11. Парсенюк Андрій Михайлович
  12. Пацкан Василь Степанович
  13. Розковерко Олександр Сергійович
  14. Цимбал Олена Василівна
  15. Цимбалюк Олег Олександрович
  16. Чабанюк Наталя Петрівна

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

01.04.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 01.04.2019:

 

  1. Бабієнко Наталя Олександрівна
  2. Бондарчук Юлія Степанівна
  3. Боярчук Володимир Аркадійович
  4. Бубнюк Леонід Євгенович
  5. Венгловська Вікторія Олегівна
  6. Глущенко Володимир Валерійович
  7. Головатюк Костянтин Володимирович
  8. Демідов Андрій Ігорович
  9. Деркач Максим Вікторович
  10. Кована Анастасія Володимирівна
  11. Кузьміна Антоніна Володимирівна
  12. Лесько Олександр Васильович
  13. Мокрій Олена Віталіївна
  14. Полуріз Аліна Сергіївна
  15. Романюк Ірина Геннадіївна
  16. Рудь Наталія Костянтинівна
  17. Сергєєва Світлана Анатоліївна
  18. Сидорук Юлія Миколаївна
  19. Степаненко Аліна Валеріївна
  20. Холодков Дмитро Юрійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 01.04.2019:

 

  1. Бабієнко Наталя Олександрівна
  2. Бондарчук Юлія Степанівна
  3. Боярчук Володимир Аркадійович
  4. Бубнюк Леонід Євгенович
  5. Венгловська Вікторія Олегівна
  6. Глущенко Володимир Валерійович
  7. Головатюк Костянтин Володимирович
  8. Демідов Андрій Ігорович
  9. Деркач Максим Вікторович
  10. Кована Анастасія Володимирівна
  11. Кузьміна Антоніна Володимирівна
  12. Лесько Олександр Васильович
  13. Мокрій Олена Віталіївна
  14. Полуріз Аліна Сергіївна
  15. Романюк Ірина Геннадіївна
  16. Рудь Наталія Костянтинівна
  17. Сергєєва Світлана Анатоліївна
  18. Сидорук Юлія Миколаївна
  19. Степаненко Аліна Валеріївна
  20. Холодков Дмитро Юрійович

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 01.04.2019:

 

  1. Андрійовська Віра Віталіївна
  2. Безпальчий Андрій Павлович
  3. Василенко Ірина Іванівна
  4. Василенко Леся Вікторівна
  5. Веснянцова Олена Сергіївна
  6. Віслобоков Богдан Олександрович
  7. Гопка Юрій Володимирович
  8. Грабко Оксана Миколаївна
  9. Гріцина Ольга Євгенівна
  10. Демидов Ярослав Миколайович
  11. Дорогань Катерина Володимирівна
  12. Дяченко Інна Анатоліївна
  13. Жбадинський Олег Михайлович
  14. Кириченко Дар'я Вадимівна
  15. Клюковський Максим Володимирович
  16. Копитіна Оксана Степанівна
  17. Кузнецов Олександр Ігорович
  18. Лукашенко Дмитро Володимирович
  19. Місюкевич Людмила Олексіївна
  20. Ревера Ірина Костянтинівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 01.04.2019:

 

  1. Андрійовська Віра Віталіївна
  2. Безпальчий Андрій Павлович
  3. Василенко Ірина Іванівна
  4. Василенко Леся Вікторівна
  5. Веснянцова Олена Сергіївна
  6. Віслобоков Богдан Олександрович
  7. Гопка Юрій Володимирович
  8. Грабко Оксана Миколаївна
  9. Гріцина Ольга Євгенівна
  10. Демидов Ярослав Миколайович
  11. Дорогань Катерина Володимирівна
  12. Дяченко Інна Анатоліївна
  13. Жбадинський Олег Михайлович
  14. Кириченко Дар'я Вадимівна
  15. Клюковський Максим Володимирович
  16. Копитіна Оксана Степанівна
  17. Кузнецов Олександр Ігорович
  18. Лукашенко Дмитро Володимирович
  19. Місюкевич Людмила Олексіївна
  20. Ревера Ірина Костянтинівна

 

 

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:

05.04.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 05.04.2019:

 

  1. Абрамова Наталія Анатоліївна
  2. Анцура Олександр Анатолійович
  3. Бежин Дмитро Юрійович
  4. Вахрушева Ольга Петрівна
  5. Веременич Дмитро Сергійович
  6. Верхулевська Алла Олександрівна
  7. Волошин Майя Ярославівна
  8. Горбенко Андрій Олександрович
  9. Дашевський Богдан Юрійович
  10. Дейнега Інна Миколаївна
  11. Іщук Наталія Федорівна
  12. Магуцій Христина Василівна
  13. Назарчук Сергій Юрійович
  14. Пасечник Павло Олександрович
  15. Рябих Вероніка Михайлівна
  16. Спутай Сергій Миколайович
  17. Таваліка Ольга Миколаївна
  18. Ткач Юрій Миколайович
  19. Франовська Ірина Василівна
  20. Чайковська Ірина Сергіївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 05.04.2019:

 

  1. Гладун Андрій Анатолійович
  2. Короляк Іван Михайлович
  3. Максимчук Віталій Миколайович
  4. Рубан Катерина Володимирівна
  5. Сиромятникова Ольга Сергіївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 05.04.2019:

 

  1. Бєлломі Олена Віталіївна
  2. Богуш Олександр Васильович
  3. Герасименко Ірина Миколаївна
  4. Господарець Олександр Олександрович
  5. Довбиш Юлія Григорівна
  6. Комова Юлія Михайлівна
  7. Маляр Євген Олегович
  8. Міхеєва Марина Олегівна
  9. Оксененко Ірина Володимирівна
  10. Олашин Мар'яна Іванівна
  11. Реус Роман Володимирович
  12. Тополь Олег Миколайович
  13. Углик Наталія Миколаївна
  14. Устименко Юлія Петрівна
  15. Цуруль Ірина Миколаївна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 05.04.2019:

 

  1. Бобровська Катерина Олександрівна
  2. Войталюк Анастасія Андріївна
  3. Онуфрієнко Юлія Миколаївна
  4. Поліванов Ігор Володимирович
  5. Поліванова Ірина Олександрівна
  6. Скляренко Олексій Миколайович
  7. Троценко Євгенія Миколаївна
  8. Черненко Альона Володимирівна

 

Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 14 год. 00 хв. 05.04.2019:

  1. Бобровська Катерина Олександрівна
  2. Онуфрієнко Юлія Миколаївна
  3. Шевцова Оксана Юріївна