02-02-201814:20

До відома осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця

Кваліфікаційна комісія приватних виконавців (далі – Комісія) повідомляє, що згідно протоколу засідання Комісії від 29.01.2018 № 5 Комісією затверджений графік складання кваліфікаційного іспиту особами, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця (інформація про дату і місце проведення іспиту додається).

Про дату та місце проведення кваліфікаційного іспиту іншим особам, якими подано письмові заяви про перенесення дати складання ними іспиту з обґрунтуванням поважних причин неявки і наданням підтверджуючих документів, буде повідомлено додатково.

Комісія звертає увагу на те, що в день проведення іспиту особам, допущеним до його складання, необхідно мати при собі паспорт громадянина України.

Комісія попереджає, що облікові записи (імена доступу та паролі), надані учасникам перед початком іспиту, потрібно зберігати протягом всього часу автоматизованого анонімного тестування у зв’язку з тим, що для переходу до кожного наступного етапу іспиту необхідна авторизація в електронній системі тестування

Дата і час проведення іспиту

 

 

 

 

 

19.02.2018, початок іспиту о 10 год. 00 хв.

09.30 – 10.00 – реєстрація учасників

10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування

12.00 – 12.30 – перерва

12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань

13.30 – 13.45 – перерва

13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 19.02.2018

1.

Бассараб Тарас Юрійович

2.

Блащук Володимир Юрійович

3.

Григор’єв Андрій Валерійович

 

4.

Громадюк Михайло Богданович

 

5.

Дворянська Олена Василівна

 

6.

Дорошкевич Віра Леонідівна

 

7.

Євко Ігор Володимирович

 

8.

Журид Сергій Миколайович

 

9.

Зленко Ігор Вікторович

 

10.

Каращук Катерина Леонідівна

 

11.

Лукеча Олександр Васильович

 

12.

Матвійчук Ігор Володимирович

 

13.

Мойсеєнко Діна Петрівна

 

14.

Панченко Андрій Миколайович

 

15.

Пилипчук Віталій Григорович

 

16.

Плюта Андрій Володимирович

 

17.

Полєтаєв Ігор Олексійович

 

18.

Савош Богдан Володимирович

 

19.

Синельников Микита Юрійович

 

20.

Сідоренко Сергій Петрович

 

21.

Сіщук Володимир Васильович

 

22.

Снєгірьов Вадім Вікторович

 

23.

Спаський Андрій Сергійович

 

24.

Таран Людмила Миколаївна

 

25.

Хусточкін Андрій Олександрович

Дата і час проведення іспиту

 

 

 

 

 

26.02.2018, початок іспиту о 10 год. 00 хв.

09.30 – 10.00 – реєстрація учасників

10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування

12.00 – 12.30 – перерва

12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань

13.30 – 13.45 – перерва

13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 26.02.2018

1.

Барладін Петро Олександрович

2.

Безмагоричних Микита Андрійович

3.

Бершадcький Сергій Миколайович

 

4.

Вільбіцький Олег Антонович

 

5.

Глеваський Віталій Васильович

 

6.

Гордієнко Костянтин Геннадійович

 

7.

Гринько Станіслав Олександрович

 

8.

Дейкун Юліанна Миколаївна

 

9.

Дутка Іван Васильович

 

10.

Заєць Сергій Іванович

 

11.

Клименко Наталія Сергіївна

 

12.

Ковальський Максим Романович

 

13.

Кушнарьов Олександр Іванович

 

14.

Олефір Олександр Олександрович

 

15.

Пашков Юрій Дмитрович

 

16.

Пивоваров Юрій Георгійович

 

17.

Погосян Жерар Левонович

 

18.

Радченко Вікторія Юріївна

 

19.

Сірошенко Олександр Федорович

 

20.

Соловей Денис Юрійович

 

21.

Турський Олександр Віталійович

 

22.

Филипів Тарас Ігорович

 

23.

Чернецький Юрій Дмитрович

 

24.

Шевцов Ігор Вікторович

 

25.

Шморгун Роман Миколайович

Дата і час проведення іспиту

 

 

 

 

 

05.03.2018, початок іспиту о 10 год. 00 хв.

09.30 – 10.00 – реєстрація учасників

10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування

12.00 – 12.30 – перерва

12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань

13.30 – 13.45 – перерва

13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 05.03.2018

1.

Бовкунов Вячеслав Ігорович

2.

Власюк Дмитро Васильович

3.

Дерило Вадим Геннадійович

 

4.

Дромбінський Артем В’ячеславович

 

5.

Закалашнюк Олег Сергійович

 

6.

Калінін Роман Сергійович

 

7.

Капітан Михайло Володимирович

 

8.

Коломієць Ольга Сергіївна

 

9.

Коржук Ігор Олександрович

 

10.

Корольов Михайло Андрійович

 

11.

Кравченко Євген Сергійович

 

12.

Кулініч Андрій Петрович

 

13.

Лещенко Микола Васильович

 

14.

Малахова Ольга Віталіївна

 

15.

Мельниченко Олег Володимирович

 

16.

Мормуль Андрій Петрович

 

17.

Ніколі Тетяна Юріївна

 

18.

Рашковський Олег Анатолійович

 

19.

Роман Роман Михайлович

 

20.

Романюк Тарас Іванович

 

21.

Середа Віталій Вікторович

 

22.

Терлецький Олександр Миколайович

 

23.

Хоменко Вадим Валерійович

 

24.

Ченківський Олексій Онуфрійович

 

25.

Чепурний Віталій Миколайович