19-03-201821:15

До відома осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця

Кваліфікаційна комісія приватних виконавців (далі – Комісія) повідомляє, що згідно протоколу засідання Комісії від 05.03.2018 № 8 Комісією затверджений графік складання кваліфікаційного іспиту особами, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця (інформація про дату і місце проведення іспиту додається).

Про дату та місце проведення кваліфікаційного іспиту іншим особам, яким Комісією надано допуск до його складання, буде повідомлено додатково.

Також Комісія додатково повідомить про дату та місце проведення кваліфікаційного іспиту особам, якими подано письмові заяви про перенесення дати складання ними іспиту з обґрунтуванням поважних причин неявки і наданням підтверджуючих документів.

Комісія звертає увагу на те, що в день проведення іспиту особам, допущеним до його складання, необхідно мати при собі паспорт громадянина України.

Комісія попереджає, що облікові записи (імена доступу та паролі), надані учасникам перед початком іспиту, потрібно зберігати протягом всього часу автоматизованого анонімного тестування у зв’язку з тим, що для переходу до кожного наступного етапу іспиту необхідна авторизація в електронній системі тестування.

Дата і час проведення іспиту

 

 

 

 

 

26.03.2018, початок іспиту о 10 год. 00 хв.

09.30 – 10.00 – реєстрація учасників

10.00 – 12.00 – виконання завдань теоретичної частини тестування

12.00 – 12.30 – перерва

12.30 – 13.30 – виконання ситуаційних завдань

13.30 – 13.45 – перерва

13.45 – 14.45 – виконання практичного завдання

Місце проведення іспиту

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала

Перелік осіб, для яких датою складання іспиту визначено 26.03.2018

1.

Бершацький Дмитро Миколайович

2.

Біловол Віталій Олексійович

3.

Борискевич Артем Ігорович

 

4.

Вовченко Анна Вікторівна

 

5.

Джулай Юлія Юріївна

 

6.

Диких Олексій Олександрович

 

7.

Журба Анна Миколаївна

 

8.

Заєць Анатолій Миколайович

 

9.

Ковтуненко Олексій Анатолійович

 

10.

Котвицький Сергій Валерійович

 

11.

Кугот Ігор Петрович

 

12.

Личкань Олександр Олександрович

 

13.

Маляр Євген Олександрович

 

14.

Мартиненко Володимир Володимирович

 

15.

Маслюженко Микола Павлович

 

16.

Несен Тимофій Олександрович

 

17.

Павлова Яна Валеріївна

 

18.

Підгорний Олексій Сергійович

 

19.

Прізов Вадим Ігорович

 

20.

Савицький Євген Миколайович

 

21.

Савін Олексій Олександрович

 

22.

Салата Інна Іванівна

 

23.

Семенчук Олександр Петрович

 

24.

Сущенко Максим Сергійович

 

25.

Цимбал Сергій Володимирович