08-10-200400:00

Єгипет стане другою країною ісламського світу, з якою Україна підпише міждержавні договори у сфері права

З 9 по 13 жовтня у ході офіційного візиту Міністра юстиції України Олександра Лавриновича до Арабської Республіки Єгипет планується підписання двох міждержавних договорів у сфері права – про правову допомогу у кримінальних справах та про видачу правопорушників. Арабська Республіка Єгипет стане другою після Ірану країною ісламського світу, з якою Україна підпише міждержавні договори у сфері права.

Крім того, у ході візиту заплановано зустріч українського міністра юстиції з міністром юстиції Єгипту, головами Апеляційного та Касаційного судів, а також Генеральним прокурором Арабської Республіки Єгипет. За підсумками переговорів планується підписання Меморандуму про взаєморозуміння між органами юстиції двох країн.

Єгипет є ключовою країною Близького сходу. Це найбільша арабська та друга за населенням африканська країна. Україна є другим серед країн СНД торгівельним партнером Єгипту. На сьогодні між Україною та Арабською Республікою Єгипет парафовано або ратифіковано 40 міждержавних, міжурядових та міжвідомчих договорів.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua