13-09-200400:00

Глава уряду доручив Мін'юсту надати висновок щодо правової оцінки постанови про створення тимчасової спеціальної комісії ВР

Віктор Янукович доручив міністру юстиції Олександру Лавриновичу надати висновок щодо правової оцінки постанови Верховної Ради України «Про Тимчасову спеціальну комісію ВР України з питань моніторингу реалізації законодавства про вибори президента України». Відповідне доручення прем’єр-міністр підписав 10 вересня.

Згідно з постановою ВР від 7 вересня 2004 року в Україні буде створено Тимчасову спеціальну комісію, до складу якої увійдуть по одному представнику від кожної парламентської фракції, а також перші заступники керівників МВС, Мін’юсту, СБУ, Держкомтелерадіо, представники громадськості. Основними завданнями комісії визначено здійснення моніторингу законодавства під час проведення виборів та узагальнення його результатів. Інформація Тимчасової комісії буде заслуховуватися у Верховній Раді один раз на два тижні.

Також комісія має узагальнити пропозиції органів державної влади та місцевого самоврядування щодо практики реалізації законодавства про вибори та внести пропозиції на розгляд парламенту.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua