29-07-200500:00

Готуються пропозиції до Кабміну щодо врегулювання питань відшкодування шкоди потерпілим на Скнилівському летовищі

13 липня 2005 року своїм Розпорядженням Кабінет Міністрів України створив Міжвідомчу робочу групу для розв`язання питань відшкодування шкоди потерпілим внаслідок катастрофи на Скнилівському летовищі.

27 липня 2005 року минула третя річниця трагедії, коли під час показового польоту на львівському аеродромі „Скнилів" розбився військовий літак Су-27 УБ, забравши життя 77 людей.

Під час засідань Міжвідомчої робочої групи представники Міністерств юстиції, оборони, фінансів, закордонних справ, економіки, праці та соціальної політики, Генеральної прокуратури та Львівської облдержадміністрації обговорили проблеми та можливі підходи щодо питань відшкодування шкоди потерпілим, а також окремо визначили завдання для кожного відомства.

Як повідомили прес-службі в Департаменті представництва інтересів держави в судах України та в закордонних юрисдикційних органах Мін`юсту, 28 липня відбулася зустріч членів Міжвідомчої робочої групи – заступника Міністра юстиції Василя Мармазова і директора Департаменту Костянтина Красовського з представником потерпілих – Володимиром Кравчуком. У ході зустрічі присутні відзначили важливість співпраці з потерпілими та їх представниками для вироблення пропозицій Уряду України щодо врегулювання питань відшкодування шкоди потерпілим.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua