На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.
Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
18.09.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування визначено у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно 10 год. 00 хв. 18.09.2019
- Атамась Ірина Іванівна
- Баєва Тетяна Геннадіївна
- Гром Валентина Миколаївна
- Димитренко Ольга Юріївна
- Коноплянко Олександра Романівна
- Лукомський Олександр В'ячеславович
- Майстренко Юлія Вікторівна
- Миронюк Яніна Георгіївна
- Нагорна Катерина Григорівна
- Нєізвєстний Олександр Олександрович
- Плахетко Мар'яна Ярославівна
- Побережний Руслан Миколайович
- Савченко Ольга Володимирівна
- Свириденко Людмила Анатоліївна
- Семотюк Марія Михайлівна
- Сидоренко Дмитро Сергійович
- Сироп'ятова Олена Олександрівна
- Тодорова Ірина Григорівна
- Щокіна Надія Сергіївна
- Ящук Інна Василівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 18.09.2019
- Атамась Ірина Іванівна
- Баєва Тетяна Геннадіївна
- Гром Валентина Миколаївна
- Димитренко Ольга Юріївна
- Коноплянко Олександра Романівна
- Лукомський Олександр В'ячеславович
- Майстренко Юлія Вікторівна
- Миронюк Яніна Георгіївна
- Нагорна Катерина Григорівна
- Нєізвєстний Олександр Олександрович
- Плахетко Мар'яна Ярославівна
- Побережний Руслан Миколайович
- Савченко Ольга Володимирівна
- Свириденко Людмила Анатоліївна
- Семотюк Марія Михайлівна
- Сидоренко Дмитро Сергійович
- Сироп'ятова Олена Олександрівна
- Тодорова Ірина Григорівна
- Щокіна Надія Сергіївна
- Ящук Інна Василівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 18.09.2019
- Борисевич Олександр Петрович
- Василенко Леся Вікторівна
- Василюк Андрій Васильович
- Власов Олександр Володимирович
- Горенко Марія Сергіївна
- Григоряк Олександр Євгенович
- Гричанюк Марина Миколаївна
- Деркач Віталій Русланович
- Загоруйко Марина Андріївна
- Капустіна Олена Борисівна
- Карпенко Галина Миколаївна
- Ковалів Максим Іванович
- Литвиненко Юлія Вікторівна
- Луценко Павло Геннадійович
- Маньковська Олена Вікторівна
- Мачута Ілона Валеріївна
- Селіванова Оксана Михайлівна
- Струлецька Ірина Юріївна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 18.09.2019
- Борисевич Олександр Петрович
- Василюк Андрій Васильович
- Власов Олександр Володимирович
- Горенко Марія Сергіївна
- Григоряк Олександр Євгенович
- Гричанюк Марина Миколаївна
- Деркач Віталій Русланович
- Загоруйко Марина Андріївна
- Капустіна Олена Борисівна
- Карпенко Галина Миколаївна
- Ковалів Максим Іванович
- Литвиненко Юлія Вікторівна
- Луценко Павло Геннадійович
- Маньковська Олена Вікторівна
- Мачута Ілона Валеріївна
- Селіванова Оксана Михайлівна
- Струлецька Ірина Юріївна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
19.09.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 19.09.2019
- Вовчик Оксана Василівна
- Гавриленко Віталій Юрійович
- Гутніченко Майя Валеріївна
- Жар Ілля Георгійович
- Задоя Андрій Вікторович
- Іванцок Евеліна Янівна
- Ковальов Владислав Сергійович
- Макаркін Андрій Костянтинович
- Мелкозьорова Анастасія Ігорівна
- Митько Тетяна Миколаївна
- Михайлова Яна Олександрівна
- Нілова Ангеліна Олександрівна
- Пархомчук Юрій Анатолійович
- Степанов Олександр Юрійович
- Стрільчук Світлана Миколаївна
- Федорчук Володимир Віталійович
- Хабібуліна Катерина Василівна
- Хоменко Олександр Анатолійович
- Шмідт Надія Миколаївна
- Щербань Тетяна Андріївна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 19.09.2019
- Вовчик Оксана Василівна
- Гавриленко Віталій Юрійович
- Гутніченко Майя Валеріївна
- Жар Ілля Георгійович
- Задоя Андрій Вікторович
- Іванцок Евеліна Янівна
- Ковальов Владислав Сергійович
- Макаркін Андрій Костянтинович
- Мелкозьорова Анастасія Ігорівна
- Митько Тетяна Миколаївна
- Михайлова Яна Олександрівна
- Нілова Ангеліна Олександрівна
- Пархомчук Юрій Анатолійович
- Степанов Олександр Юрійович
- Стрільчук Світлана Миколаївна
- Федорчук Володимир Віталійович
- Хабібуліна Катерина Василівна
- Хоменко Олександр Анатолійович
- Шмідт Надія Миколаївна
- Щербань Тетяна Андріївна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 19.09.2019
- Борсук Світлана Василівна
- Вербицька Мар'яна Михайлівна
- Дем'янчук Ірина Анатоліївна
- Зарубіна Марія Григорівна
- Ільченко Олег Олександрович
- Карпович Марина Василівна
- Кисличенко Олексій Володимирович
- Кузьович Наталія Іванівна
- Палагута Борис Леонідович
- Петрик Дмитро Олексійович
- Петрик Юлія Миколаївна
- Родзін Сергій Анатолійович
- Романкевич Ірина Ігорівна
- Самойленко Оксана Вячеславівна
- Серпенінов Олександр Петрович
- Тарасенко Ольга Олександрівна
- Хоменко Юлія Володимирівна
- Шевчук Олександр Вікторович
- Шкода Тетяна Миколаївна
- Штогун Богдан Миколайович
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
20.09.2019, ПОЧАТОК НА 09 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 09 год. 00 хв. 20.09.2019
- Алєксєєва Юлія Сергіївна
- Беляєва Катерина Андріївна
- Блага Наталія Андріївна
- Бойко Тетяна Олексіївна
- Бойко Христина Романівна
- Войтенко Андрій Олександрович
- Гірняк Ірина Ігорівна
- Дунай Христина Богданівна
- Зарубіна Олена Володимирівна
- Кравченко Олексій Олександрович
- Кремінська Олена Анатоліївна
- Кучеренко Алла Сергіївна
- Лещук Альона Олександрівна
- Пилипенко Юлія Володимирівна
- Потапов Михайло Юрійович
- Працювита Олена Сергіївна
- Сосніна Ганна Валеріївна
- Тимо Роман Миронович
- Чміль Вадим Григорович
- Чміль Катерина Олександрівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 11 год. 00 хв. 20.09.2019
- Алєксєєва Юлія Сергіївна
- Беляєва Катерина Андріївна
- Блага Наталія Андріївна
- Бойко Тетяна Олексіївна
- Бойко Христина Романівна
- Войтенко Андрій Олександрович
- Гірняк Ірина Ігорівна
- Дунай Христина Богданівна
- Зарубіна Олена Володимирівна
- Кравченко Олексій Олександрович
- Кремінська Олена Анатоліївна
- Кучеренко Алла Сергіївна
- Лещук Альона Олександрівна
- Пилипенко Юлія Володимирівна
- Потапов Михайло Юрійович
- Працювита Олена Сергіївна
- Сосніна Ганна Валеріївна
- Тимо Роман Миронович
- Чміль Вадим Григорович
- Чміль Катерина Олександрівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 13 год. 00 хв. 20.09.2019
- Безносюк Оксана Іванівна
- Бондарчук Анастасія Сергіївна
- Василенко Віктор Миколайович
- Васильковська Євгенія Валеріївна
- Ганджа Ігор Анатолійович
- Гурич Олександр Олександрович
- Загривий Андрій Володимирович
- Зеленцова Ольга Олександрівна
- Зікратий Олександр Віталійович
- Коблюк Ірина Сергіївна
- Ковалевська Тетяна Олегівна
- Ковальчук Ганна Олександрівна
- Маковецький Сергій Леонідович
- Манятовська Алла Анатоліївна
- Мішура Таїса Леонідівна
- Сікора Ольга Вікторівна
- Тихонова Альона Станіславівна
- Ференс Ірина Ігорівна
- Хоружа Яна Віталіївна
- Ясиновський Роман Михайлович
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
24.09.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 24.09.2019
- Андрусенко Антон Павлович
- Бадьорна Крістіна Юріївна
- Богач Олег Васильович
- Бондаренко Євгенія Володимирівна
- Гречка Ольга Сергіївна
- Дехтяренко Юрій Сергійович
- Зварич Інна Михайлівна
- Здольник Тетяна Анатоліївна
- Ігнатенко Віктор Миколайович
- Красновський Андрій Євгенійович
- Лаврут Софія Василівна
- Марущак Юлія Валеріївна
- Мовчан Ігор Анатолійович
- Музика Ігор Анатолійович
- Мукомел Анастасія Володимирівна
- Новак Сергій Сергійович
- Ремінний Олексій Олексійович
- Ружинська Анна Олександрівна
- Савченко Наталія Анатоліївна
- Федосюк Сергій Вікторович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 24.09.2019
- Божко Євгенія Анатоліївна
- Демидов Ярослав Миколайович
- Дронь Ольга Теодозіївна
- Заїка Роман Петрович
- Замфір Олег Миколайович
- Заяць Вікторія Вікторівна
- Зубар Олена Іванівна
- Іванкевич Наталія Ігорівна
- Ілінчук Сергій Вячеславович
- Кендзьор Соломія Орестівна
- Коверняга Леся Олександрівна
- Коренева Аліна Анатоліївна
- Кушнір Людмила Володимирівна
- Лозовий Віталій Федорович
- Мількович Ірина Михайлівна
- Садиленко Олена Володимирівна
- Струтинська Ніколетта Юріївна
- Сулоєва Анжеліка Анатоліївна
- Шарандак Ольга Іванівна
- Шевченко Оксана Володимирівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 14 год. 00 хв. 24.09.2019
- Андріянова Ліна Анатоліївна
- Бойко Альона Михайлівна
- Бондаренко Ольга Анатоліївна
- Врублевська Софія Ігорівна
- Дмитренко Алла Вікторівна
- Єніна Ганна Михайлівна
- Іляшенко Віталій Володимирович
- Ліннік Олена Василівна
- Манюта Сергій Васильович
- Мікуцька Олена Юріївна
- Місюкевич Людмила Олексіївна
- Мітько Альона Олександрівна
- Мовчан Катерина Вікторівна
- Назарук Катерина Миколаївна
- Неволіна Валентина Дмитрівна
- Ничая Наталія Вікторівна
- Пархомчук Анна Василівна
- Прокопович Ганна Михайлівна
- Рудик Юлія Ігорівна
- Стось Вікторія Вікторівна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
25.09.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 25.09.2019
- Арешкіна Олена Дмитрівна
- Безклуба Олена Олександрівна
- Доброва Олена Анатоліївна
- Каспрук Ірина Олександрівна
- Костишин Борис Васильович
- Кресюн Людмила Андріївна
- Куцик Мирослава Павлівна
- Лесько Олександр Васильович
- Маньківська Ганна Олегівна
- Марвано Артур Теймуразович
- Неруш Яна Леонідівна
- Новік Наталія Юріївна
- Рожко Роман Костянтинович
- Скульська Тетяна Анатоліївна
- Степченко Станіслав Валерійович
- Тракало Оксана Богданівна
- Турбаніст Іван Володимирович
- Хоміна Марія Ігорівна
- Шевченко Максим Олександрович
- Шушман Ольга Іванівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 25.09.2019
- Арешкіна Олена Дмитрівна
- Вакуленко Олеся Станіславівна
- Гнатишин Оксана Юріївна
- Доброва Олена Анатоліївна
- Каспрук Ірина Олександрівна
- Костишин Борис Васильович
- Кравець Олександр Володимирович
- Куцик Мирослава Павлівна
- Лесько Олександр Васильович
- Луценко Лілія Валеріївна
- Максимчук Віталій Миколайович
- Маньківська Ганна Олегівна
- Михайлюк Тетяна Михайлівна
- Морозов Антон Віталійович
- Набок Віталій Миколайович
- Неруш Яна Леонідівна
- Новік Наталія Юріївна
- Скульська Тетяна Анатоліївна
- Шевченко Максим Олександрович
- Шушман Ольга Іванівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 25.09.2019
- Антоненко Оксана Сергіївна
- Атаманчук Олена Олександрівна
- Братко Катерина Іванівна
- Ващук Роман Ігорович
- Глоба Андрій Павлович
- Гончаренко Олена Анатоліївна
- Деребера Тетяна Олександрівна
- Йолкіна Юлія Вікторівна
- Ковальська Інна Юріївна
- Кравченко Максим Петрович
- Лєдяєва Тетяна Петрівна
- Махортов Ігор Олександрович
- Морозова Ольга Станіславівна
- Москаль Юлія Юріївна
- Плахотнюк Сергій Юрійович
- Полюлюк Оксана Євгеніївна
- Ткачук Григорій Григорович
- Файчак Наталія Анатоліївна
- Фомич Олександр Володимирович
- Яремчук Вікторія Андріївна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
26.09.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 26.09.2019
- Адаменко Андрій Володимирович
- Анцут Олександр Анатолійович
- Безуглий Ігор Іванович
- Гавриленко Олена Дмитрівна
- Гончаренко Віталіна Миколаївна
- Демченко Юрій Юрійович
- Жук Юлія Володимирівна
- Кушнерова Римма Вячеславівна
- Лациба Марина Вікторівна
- Манойло Наталія Анатоліївна
- Нікітенко Олександр Володимирович
- Пасенко Алла Сергіївна
- Пєєва Олена Олександрівна
- Рисак Олена Олександрівна
- Рось Зоя Миколаївна
- Салманова Тамара Сергіївна
- Фик Андрій Ярославович
- Хоменко Руслан Анатолійович
- Черненко Світлана Вікторівна
- Якимчук Ярослав Богданович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 26.09.2019
- Андрієвська Марина Василівна
- Бегма Наталія Василівна
- Гірчак Алла Володимирівна
- Гончар Ольга Анатоліївна
- Лозінський Артур Юрійович
- Мазана Наталія Юріївна
- Моісеєнко Ірина Вікторівна
- Тімофєєва Юлія Олександрівна
- Циганок Анна Анатоліївна
- Черуха Валентина Миколаївна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 26.09.2019
- Дротянко Марія Валеріївна
- Копил Віктор Юрійович
- Рубан Майя Олександрівна
- Тімофєєва Юлія Олександрівна
- Хоменко Юлія Анатоліївна
- Циганок Анна Анатоліївна
- Черуха Валентина Миколаївна
- Шушулков Максим Дмитрович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 26.09.2019
- Антінескул Юлія Василівна
- Бабіч Альона Володимирівна
- Бардаков Євген Віталійович
- Білолюбська Ірина Вікторівна
- Бондар Олексій Миколайович
- Дахнова Оксана Іванівна
- Довгий Роман Русланович
- Дроздова Анастасія Сергіївна
- Каштальян Марія Тарасівна
- Коротич Максим Миколайович
- Корсун Олег Валерійович
- Мельничук Іванна Ігорівна
- Степанов Володимир Володимирович
- Шмакова Вікторія Сергіївна